www.svethardware.cz
>
>
>

LG odhalil své nové monitory: 21:9 a UHD vede

LG odhalil své nové monitory: 21:9 a UHD vede
, , aktualita
Společnost LG přicestuje na CES 2016 s novými monitory, mezi nimiž budou vládnout širokoúhlé displeje a také monitory s vysokým rozlišením. Půjde tak především o velké úhlopříčky i moderní technologie.
K oblíbeným
reklama
CES 2016 začne hned 6. ledna v Las Vegas jako veletrh, na němž výrobci již tradičně vystavují své novinky, které pak budou postupně dostávat na trh v průběhu roku. V případě firmy LG to bude mimo jiné i nová sestava monitorů, které si nyní v krátkosti představíme. Jednak to bude velký zakřivený LG 34UC98 s úhlopříčkou 34" a rozlišením 3440 x 1440 na panelu typu IPS. Tento monitor nabídne i podporou technologie FreeSync a vedle sebe bude mít další 34" model LG 34UM88 se stejným poměrem stran, ale ten už bude mít plochý displej. Firma bude tyto modely doporučovat fotografům a grafickým designérům, kteří vyžadují přesné zobrazení barev, ale více se k tomu zatím nevyjadřuje. Dodává pouze, že oba modely budou mít ve výbavě také rozhraní Thunderbolt 2.

Dále se ukáže pár 27" monitorů LG s rozlišením Ultra HD, a to jednak model UD68 pro hry s podporou FreeSync a pak UD88 pro vážnou práci, jenž bude kalibrovaný a nabídne řadu různých profilů. Oba budou mít ve výbavě také rozhraní USB 3.0 s konektorem typu C. Vedle těchto hlavních novinek se ukáže ještě Infinity Display 24MP88 s prý "neviditelným rámečkem".

Při této příležitosti můžeme ještě krátce zmínit notebook LG gram 15 (model 15Z960) s 15,6" displejem, jenž má být dle výrobce "nejlehčím 15" notebookem na světě" a svými rozměry má odpovídat spíše 14" modelům. Jeho hmotnost bude pouze 980 gramů a půjde o moderní počítač založený na procesoru generace Skylake a systému Windows 10.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Včera, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Včera, aktualita, Milan Šurkala