www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitec představuje mobilní DVD mechaniku s Wi-Fi

Logitec představuje mobilní DVD mechaniku s Wi-Fi
, , aktualita
Logitec si připravil zajímavé zařízení v podobě externí DVD mechaniky vybavené rozhraním Wi-Fi 802.11 b/g/n. Mechanika tak funguje jako bezdrátový hotspot, k němuž se můžeme připojit pomocí PC nebo chytrých telefonů či tabletů a číst z optického...
K oblíbeným
reklama
Logitec si připravil zajímavé zařízení v podobě externí DVD mechaniky vybavené rozhraním Wi-Fi 802.11 b/g/n. Mechanika tak funguje jako bezdrátový hotspot, k němuž se můžeme připojit pomocí PC nebo chytrých telefonů či tabletů a číst z optického disku, nebo na něj naopak zapisovat.

Jinak ale můžeme tuto mechaniku připojit pomocí klasického rozhraní USB 2.0, kde jeden kabel a konektor má zvládnout přenos dat i napájení. Pro provoz s bezdrátovou sítí, však tato mechanika nemá ve výbavě baterii, takže v takovém případě bude nutné ji v každém případě napájet, k čemuž půjde samozřejmě využít vedle USB portu počítače také adaptér.

Původním výrobcem použité mechaniky je TSST (Toshiba-Samsung) a co se týče specifikací, pak zápis je možný na DVD ± R/+RW rychlostí 8X, DVD±R DL /-RW rychlostí 6X, DVD-RAM rychlostí 5X a CD 24X. DVD pak můžeme číst 8x a CD 24x.

K mechanice dostaneme také informace o dostupných aplikacích na Apple App Store a Google Play. Její rozměry jsou 150 x 198 x 25 mm a hmotnost 430 gramů. Dostaneme k ní USB kabel a AC adaptér, a to vše za cca 88 USD. Pak bude ještě dražší model s adaptérem do auta a cenou 113 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek