www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitec připravuje tenké externí DVD vypalovačky

Logitec připravuje tenké externí DVD vypalovačky
, , aktualita
Japonská společnost Logitec připravuje nové tenké externí DVD vypalovačky. Ty dostanou označení LDR-PMD8U2L BR/RD (černá/červená), takže se evidentně budou lišit pouze barvou a i zde zrovna široký výběr nebude. Pěkně ale vypadají jejich...
K oblíbeným
reklama
Japonská společnost Logitec připravuje nové tenké externí DVD vypalovačky. Ty dostanou označení LDR-PMD8U2L BR/RD (černá/červená), takže se evidentně budou lišit pouze barvou a i zde zrovna široký výběr nebude.Pěkně ale vypadají jejich obaly vyrobené z broušeného kovu, nejspíše hliníku. Rozměry činí 133,6 x 160 x 17,7 mm a hmotnost 415 g. Mechaniky se připojí přes standardní rozhraní USB 2.0, ale je otázkou, zda to zajistí i napájení.

Vypalovací rychlosti činí 8x pro DVD+R, DVD-R, DVD-RW média; 6x pro dual-layer DVD+R, DVD-R média a 5x pro DVD-RAM. CD disky pak vypaluje rychlostí až 24x. A nakonec ceny a dostupnost. Obě verze budou k dispozici za 92 USD bez daně, přičemž černý model přijde ještě v tomto měsící, zatímco červený na začátku příštího roku.

Zdroj: TC Magazine
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře