www.svethardware.cz
>
>
>
>

Logitech G402 Hyperion Fury: speciál pro FPS

Logitech G402 Hyperion Fury: speciál pro FPS
, , aktualita
Společnost Logitech zařazuje do své nabídky novou herní myš s celkovým označením G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Mouse. Měla by nám nabídnout především rychlé snímání povrchu a technologii Delta Zero.
K oblíbeným
reklama
Logitech se chlubí především tím, že jeho G402 Hyperion Fury Ultra-Fast FPS Gaming Mouse dokáže sledovat povrch i při pohybu rychlostí 500 ips (1270 cm/s), což zajistí její senzor Delta Zero slibující také vysokou přesnost.

Dle Logitech je tak G402 Hyperion Fury vůbec nejrychlejší myší, která se má nejvíce hodit pro hraní her typu FPS, čili 3D stříleček. Vybavena je krom senzoru Delta Zero také 32bitovým procesorem ARM, který pohání tzv. Fusion Engine. Slibuje také lehké tělo a velké teflony pro lehké klouzání po podložce. Co se týče hodnoty dpi, nastavit si můžeme 240 až 4000 dpi, a to samozřejmě i pomocí tlačítek samotné myši. Ta je určena pro praváky a nabídne celkem osm programovatelných tlačítek včetně kolečka, jejichž funkce si můžeme nastavit pomocí Logitech Gaming Software. U palce máme také jedno tlačítko, jehož piktogram zřetelně ukazuje, že půjde o tzv. Sniper button, který po dobu stisku sníží hodnotu dpi pro preciznější zaměření. Samozřejmostí je pak dotazovací frekvence 1000 Hz na rozhraní USB.

Logitech G402 Hyperion Fury bude na americkém a evropském trhu k dispozici na začátku srpna, a to za cenu 60 USD.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek