reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Logitech V20 Laptop Speakers: reprobedny k notebooku

1.9.2005, Milan Šurkala, aktualita
Logitech V20 Laptop Speakers: reprobedny k notebooku
Notebooky jsou známé tím, že jejich repráčky mají mizivý hudební výkon a o dobré kvalitě reprodukce ve většině případů také nemůže být vůbec řeč. Proto společnost Logitech přináší na trh reprobedny k notebookům, ty zajistí lepší výkon i...
Notebooky jsou známé tím, že jejich repráčky mají mizivý hudební výkon a o dobré kvalitě reprodukce ve většině případů také nemůže být vůbec řeč. Proto společnost Logitech přináší na trh reprobedny k notebookům, ty zajistí lepší výkon i kvalitu.Reproduktory jsou malé a kompaktní, takže není problém je s notebookem přibrat. Napájení je řešeno velmi elegantně, pomocí USB portu. Jednoduše reproduktory strčíte do USB slotu a hrajete. Díky USB rozhraní mohou fungovat jak u PC, tak i u počítačů Mac.Přestože mají malé rozměry, poskytují vysokou kvalitu zvuku a dobré basy díky kombinaci dvoupalcových driverů s vysokým zdvihem a třípalcových tlakových driverů. Horní část je navíc doplněna o ovladače multimédií (tlačítka přehrát, pauza, stop, přechod na předcházející/následující skladbu, ovládání hlasitosti a funkce mute).

V USA budou reproduktory Logitech V20 Laptop Speakers k dispozici od září, v Evropě od října. Cena by měla činit 1990Kč včetně DPH.

Zdroj: www.logitech.com
Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama