www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Logitech Z213: malý 2.1 zvukový systém pro PC

Logitech Z213: malý 2.1 zvukový systém pro PC
, , aktualita
Logitech Multimedia Speakers Z213 jsou tedy nový reproduktorový systém určený pro domácí PC, který se skládá z jednoho subwooferu a dvou satelitů. Jedná se přitom o systém, který nezabere moc místa.
K oblíbeným
reklama
Logitech ve spojitosti se svým systémem Multimedia Speakers Z213 také mluví o "základní cenové kategorii", což je v překladu cca 700 Kč s DPH. Tento produkt se totiž již dostal do nabídky obchodů, přičemž opravdu k dispozici bude dle tiskové zprávby až v červenci.

Subwoofer má reproduktor obrácený směrem dolů a jeho průměr je 10 cm. Úroveň basů si přitom můžeme nastavit pomocí potenciometru na zadní straně subwooferu, přičemž pro zapnutí a vypnutí systému, nastavení celkové hlasitosti a připojení sluchátek poslouží dálkový drátový ovladač.

Celkový výkon systému je 7 W (efektivní RMS) nebo 14 W (špičkový), subwoofer má zmíněných 10 cm v průměru a reproduktory v satelitech pak 5 cm. Rozměry subwooferu jsou 18,3 x 13 x 19,3 cm a satelitů pak 14,2 x 7,9 x 7,6 cm. Celá sestava váží 1,76 kg.
 
Zdroj: TZ Logitech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář