reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

maiki

| TV Freak
Registrace: 15.2.2007
Komentářů: 165, score -0.9 | TV Freak: 3/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 23.2.2018 s hodnocením +6:
Ano, je to smutné, že se píše rok 2018 a nemáme 10 GHz ani náhodou. O to smutnější je ale fakt, že se namísto optimalizace programů pro zvýšení výkonu stále používá metoda upgrade hardware. Více RAM, více jader, rychlejší disky atd. Nic se od dob Prescott nezměnilo.
Komentář z 31.12.2015 s hodnocením +4:
Jaktože je nikdo nepotřebuje. A co ti, co si koupí nový hardware bez ovladačů pro Windows XP, Windows 7? A proč by někdo měl potřebovat zastaralé Windows 7 s hrozbou virových útoků? Desítky mají podstatně modernější jádro. Ale klidně si běhejte na zastaralých děravých sedmičkách. Budete k smíchu!
Komentář z 5.1.2022 s hodnocením +3:
Spis bych napsal, fyzicky neprepsatelne medium. To je ta jedina skutecna zaloha...

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 26.3.2019 s hodnocením -25:
"článek 11 ­- nutí vyhledávače a agregátory zpráv platit licenční poplatky za použití úryvků textů­" ­- A co se na tom komu nelíbí? Pokud někdo na internetu něco skutečně obsahově vytvoří a zveřejní, má absolutní právo, ne ten, kdo na něj odkazuje nebo jeho výtvor kopíruje. Vždyť drtivá většina internetu je parazitická žumpa ukradených kopií a nelegálních odkazů naplněná k prasknutí. Pokud by to bylo postaveno tak, že jednak Google může zadarmo indexovat obsah, nebo výrobce obsahu platí Googlu za to, že jej indexuje, jsme právě v oné žumpě.

"článek 13 ­- obsah musí být už při nahrávání prověřen, zda autorská práva neporušuje­" ­- Opět nechápu, co proti tomu kdo má. Je to jednoznačný způsob, jak omezit zneužívání internetu proti krádeži.

Komentář z 7.6.2017 s hodnocením -10:
No je to přímo otřesné zaneřádit krajinu takovým dopravím ropovodem. Doufám, že z toho sejde. Vemte si jen, jak ohavné jsou v německých městech ty nadzemní městské kolejové linky. Díky bohu, že Praha ničím takovým nebyla a nebude zprzněna.
Komentář z 2.12.2019 s hodnocením -6:
Kdyz pominu onen wow efekt robotickeho udelatka, ktere sisamo dojede pro sve nabiti, jaky je skutecny prinos teto skatule? Koberec to stoprocentne radne nevysaje, do uzkych mist, ktetych jsou po pokoji desitky se to nedostane, pod skrin uz vubec ne. Ve vysledku tudiz liny pepa nebude mit uklizeno a vhte nevjte proste vezme hadici a zacvici si, namisto nesmyslneho pobihani ulicemi plnymi smogu. A napriste si sakra rozmysli kde vyhodit penize...