www.svethardware.cz
>
>
>
>

Mala bezdrátová myška do kapsy v podání Logitechu

Mala bezdrátová myška do kapsy v podání Logitechu
, , aktualita
Společnost Logitech se na nás připravila s novou malou bezdrátovou myší Wireless Mini Mouse M187 , která je určena především na cesty. Využívá rádiové rozhraní s Logitech Unifying, malým receiverem do portu USB, jenž díky svým rozměrům může...
K oblíbeným
reklama
Společnost Logitech se na nás připravila s novou malou bezdrátovou myší Wireless Mini Mouse M187 , která je určena především na cesty. Využívá rádiové rozhraní s Logitech Unifying, malým receiverem do portu USB, jenž díky svým rozměrům může zůstat stále zapojen. Pro její nastavení také není připravený žádný software, takže ji bude stačit zapojit a hned používat.

Logitech k této myši nenabídl moc podrobných specifikací, ale to u takovéhoto produktu ani není nutné. Stačí vědět, že má základní výbavu v podobě dvou hlavních tlačítek a kolečka, její rozměry jsou 82 x 50 x 32 mm a hmotnost 40,5 gramů (s Logitech Unifying a jednou AAA baterií pro napájení je to 53,7 gramů). Vybrat si budeme moci jedno ze čtyř barevných provedení.

Výrobce na Wireless Mini Mouse M187 poskytuje tříletou záruku a nabídne ji za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč, za niž bude k dostání již od tohoto měsíce.

Zdroj: TZ Logitech
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková