www.svethardware.cz
>
>
>
>

Mass Effect: Andromeda přijde nejspíše v březnu

Mass Effect: Andromeda přijde nejspíše v březnu
, , aktualita
Společnosti Electronic Arts a Bioware si dávají na čas a dosud veřejně neuvedly oficiální termín, kdy přijde na trh hra Mass Effect: Andromeda. Nyní ale můžeme říci, že půjde o březen příštího roku, a to dle Dark Horse Comics.
K oblíbeným
reklama
Dark Horse Comics totiž mají jako obvyklle na starosti tvorbu knihu s grafickými návrhy a jinými materiály (tzv. art book), která má přijít na trh ve stejnou dobu 21. března, a to dle amerického Amazonu (dle britského to je 23. března). Dle Dark Horse má přitom toto datum korelovat s vypuštěním samotné hry Mass Effect: Andromeda, takže to je celkem jasné.

Už dříve v tomto roce přitom Electronic Arts a Bioware potvrdily, že nový díl Mass Effect nepřijde na konci tohoto roku, ale až v prvním kvartálu následujícího roku, takže 21. březen je jeden z nejzazších termínů. V Evropě se ho pak možná dočkáme o pár dní později, ale to se ještě uvidí. Termín vypuštění by měl být oficiálně zveřejněn 7. listopadu, v takzvaný N7 Day. Studio Bioware už dříve potvrdilo, že tento den poskytne o hře nové informace .

O samotné hře Mass Effect: Andromeda tak toho zatím moc nevíme, takže si budeme muset počkat ještě měsíc na to, co nového hra přinese. Je však zřejmé, že půjde o akční střílečku z pohledu třetí osoby s prvky RPG, která bude určena pro Windows, PS4 a Xbox One. Bude se odehrávat ve stejném světě jako předchozí díly, ale na ně nebude přímo navazovat. Půjde o první Mass Effect s otevřeným světem a příběh se začne odvíjet dlouho po dějové lince prvních třech dílů, a to (překvapivě) v galaxii Andromeda. Hráč bude na palubě lodi Tempest objevovat tuto galaxii a hledat planety pro kolonizaci, respektive to bude hlavní náplň práce jeho postavy. Těšit se máme na úžasně zpracované a rozmanité planety, ale to už bychom předbíhali. Takže si počkejme nejdříve na 7. listopad a pak dle všeho na konec prvního čtvrtletí 2017.


Zdroj: KitGuru

reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek