Mass Effect Legendary Edition s vylepšenou grafikou přijde v květnu

Mass Effect Legendary Edition s vylepšenou grafikou přijde v květnu
, , aktualita
Široce oblíbená série studia BioWare, trilogie Mass Effect, se dočká své vylepšené verze zvané Legendary Edition. Ta se bude týkat především technické stránky věci, takže na herní mechanismy by autoři neměli moc sahat.
K oblíbeným
reklama
Mass Effect Legendary Edition si budeme moci zahrát 14. května a nyní se můžeme díky traileru zveřejněnému studiem BioWare podívat na to, jak bude vypadat. 
 
 
Rozdíl je vidět na první pohled a lze říci, že jde především o vylepšenou hru světla a stínů, ale také o nové textury, post processingové efekty, ambient occlusion a kdo ví, co ještě. Samozřejmostí je podpora vysokého rozlišení a na PC také širokoúhlých displejů. 
 
 
Mass Effect Legendary Edition tak bude zahrnovat všechny tři díly série plus více než 40 DLC. Nyní si už můžeme tento titul předobjednat, a tak můžeme i zjistit, že se prodává za obvyklou cenu AAA her, čili za 60 eur. Titul bude určen pro PC, Xbox One i PS4 a vedle toho vyjde i vylepšená verze pro Playstation 5 a Xbox Series X/S s podporou 4K/60. 
 
 
BioWare také opět potvrdilo, že aktuálně pracuje na dalším pokračování Mass Effectu a my už od minule víme, že ten má navázat na Mass Effect 3 a ne na Andromedu. To se dalo čekat, neboť třetí díl je oproti Andromedě ještě tuze oblíbená hra. Kdyby se tak tvůrci snažili navázat na Andromedu asi by neudělali ten správný dojem a nevyvolali by potřebná očekávání, na nichž mohou později založit řádný marketingový hype.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala