Mass Effect se vrací, co prozradí teaser?

Mass Effect se vrací, co prozradí teaser?
, , aktualita
Studio BioWare v poslední době moc slávy nesesbíralo a po vydání Andromedy to už pomalu vypadalo, že celá série Mass Effect půjde definitivně k ledu. K radosti fanoušků však nic takového nebylo potvrzeno. 
K oblíbeným
reklama
Po třech dílech série Mass Effect následovala příběhově odtržená Andromeda, která měla své technické potíže, ovšem zdaleka ne jen ty stály za vlažným přijetím této hry, když nebudeme počítat nesmyslná hodnocení lidí, kteří by tvůrce nejradši poslali na galeje. Andromeda přišla na trh s neodpáratelným handicapem právě v tom, že představovala nové zasazení, nové postavy i nepřátele, což by fanoušci jistě i ocenili, ovšem to by BioWare museli vytvořit prostředí, v němž nebudeme muset neustále únavně cestovat v nezajímavých a prázdných lokacích, což se velice rychle omrzí. Andromeda zkrátka nesplnila očekávání a BioWare se poté zaměřili na titul Anthem, který dopadl ještě mnohem hůř. 
 
 
Nyní se ale oficiálně dozvídáme o návratu série Mass Effect a na úvod přichází dvě hlavní zprávy. O vývoj se postará tým veteránů s bohatými zkušenostmi z vývoje předchozích dílů a vedle tohoto to vypadá, že Andromeda bude nástupem chystané hry zapomenuta, respektive bude ponechána v sousední galaxii a pokračovat se bude tam, kde skončil Mass Effect 3. 
 
 
Teaser byl zveřejněn v průběhu The Game Awards 2020 a asi nelze očekávat, že bychom se chystané hry dočkali brzy. Fanoušci se mohou těšit spíše na Mass Effect Legendary Edition, čili kompilaci všech třech původních dílů Mass Effectu z let 2007 a 2012.
 
Ty budou pochopitelně zahrnovat všechna relevantní DLC, která kdy byla pro tyto hry připravena a dále budou technicky vylepšena, abychom si mohli užít i rozlišení 4K a dále vylepšené textury, shadery, efekty i modely. Co se týče obsahu her a jejich příběhu, na to se nijak nesáhne. 
 
Mass Effect Legendary Edition má dorazit někdy na jaře v ceně AAA titulu, a to pro Xbox One, PlayStation 4 a PC, přičemž majitelé Xbox Series X a PlayStation 5 se dočkají vylepšených verzí, které budou reflektovat hardwarové schopnosti jejich konzolí. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu
Blue Origin je kosmická společnost, která v budoucnu plánuje dopravovat lidi do vesmíru. Nedávno tato firma provedla úspěšný testovací let s raketou New Shepard a vylepšenou verzí kabiny pro cestující.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC
S rostoucími cenami Bitcoinu roste i počet případů, kdy si lidé uvědomí existenci svých Bitcoinů z minulosti, ale nemají k nim přístup. Další muž si takto nemůže vzpomenout na heslo a chybí mu už jen dva pokusy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář