www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft láká na Windows 11(?): 11minutové video, tiskovka v 11 hodin

Microsoft láká na Windows 11(?): 11minutové video, tiskovka v 11 hodin
, , aktualita
V posledních dnech se čím dál častěji zmiňuje příchod nového operačního systému Microsoft Windows 11. Indícií je stále více a vedle tiskovky v 11 hodin tu máme i nové video. To je dlouhé 11 minut.
K oblíbeným
reklama
Operační systém Windows 10 je tu s námi už nějaký ten pátek a dlouho bylo otázkou, kam se Microsoft vydá dál. Bude dále vylepšovat Windows 10? Představí nové Windows 11? Na tuto otázku zatím neznáme odpověď, ale indície z poslední doby dávají tušit, že by se přeci jen mohlo něco dít okolo Windows 11. Možná ale jen Microsoft záměrně mlží a vyvolává fámy. Už jsme si říkali o obrázku s oknem, ve kterém různí lidé vidí mnohé, od dvou displejů až po číslo 11 na podlaze.
 
Microsoft Windows 11
 
Dalším dílem do skládačky bylo ohlášení tiskové konference na 24. června v 11 hodin východního času (ET). Třetí indícii je pak video, které se objevilo na YouTube kanále systému Windows. To nám přehrává úvodní znělku operačních systémů Windows 95, XP a 7 40krát zpomaleně. Výsledkem je video, jehož délka je přesně 11 minut.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A
Intel včera v noci už odhalil své plány na vývoj moderních výrobních procesů s tím, že se o své výrobní kapacity hodlá v rámci Intel Foundry podělit i s jinými firmami. Huawei to asi nebude, ale máme tu konkrétního zájemce o proces 20A. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit? AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit?
AMD Navi 31 je očekávaný nejlepší čip generace Navi 3, která se utká zřejmě s NVIDIA Ada Lovelace a mimo hru také stále není z našeho pohledu ani Hopper. Server 3DCenter nyní nabízí přehled fám z různých zdrojů, které se nedávno objevily. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel ukázal design budoucích CPU Alder/Meteor Lake a Sapphire/Granite Rapids Intel ukázal design budoucích CPU Alder/Meteor Lake a Sapphire/Granite Rapids
Nakonec se v dnešním novinkovém seriálu o technologiích Intelu podíváme na to, jak budou vypadat chystané procesory Alder Lake i Meteor Lake a pak serverové Sapphire Rapids a Granite Rapids. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel a inovace v pouzdření: EMIB, Foveros Omni a Direct Intel a inovace v pouzdření: EMIB, Foveros Omni a Direct
Intel nám toho včera naservíroval mnoho, takže pokračujeme v krasojízdě a tentokrát půjde především o inovace v pouzdření čipů. To je nedílným předpokladem pro zajištění dalšího výrazného pokroku a nám tu půjde o technologie Foveros.
Dnes, aktualita, Jan Vítek