www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft Office 2021/2022 přijde i ve verzi bez předplatného

Microsoft Office 2021/2022 přijde i ve verzi bez předplatného
, , aktualita
Microsoft chystá novou verzi kancelářského balíku Office, která by mohla nést označení 2021 nebo 2022. Stále však bude k dispozici i verze bez předplatného, tedy s celoživotní licencí, což uvítá nejeden zákazník.
K oblíbeným
reklama
Společnosti slaví velké úspěchy s předplatnými, stále se ale najde obrovské množství lidí, kterým tento model nevyhovuje. V případě Microsoftu má zákazník naštěstí na výběr a může si koupit jak Microsoft 365 přes předplatné, tak i jednorázový Office 2019. Politika Microsoftu je nastavena rozumně, takže i když cena Microsoft 365 na jeden rok nevypadá zrovna jako nízká, nejde o špatnou nabídku. Jako vždy, i zde však hodnocení závisí na konkrétních potřebách jednotlivce. Jednorázová licence pro domácnosti vyjde na 4099 Kč, zatímco Microsoft 365 pak na 1899 Kč ročně. Pokud nehodláte upgradovat každé 3 roky (tak často jednorázový Office vychází), vyjde jednoznačně lépe jednorázový nákup.
 
Microsoft Office 2021/2022
 
Na druhou stranu, pokud byste upgradovali každé 3 roky, za předplatné zaplatíte 5697 Kč, což je sice stále více než jednorázově, jenže v ceně je také 1TB cloud (v případě rodinné verze dokonce 6×1GB). Jako cloudové řešení tak má smysl. Pro ty, kteří ale cloud nepotřebují a/nebo si vystačí klidně i s několik let starými verzemi, které stejně obsahují drtivou většinu potřebných funkcí, má Microsoft dobrou zprávu. Jednorázový Office nekončí a doživotní licence bude k dispozici i nadále. V druhé polovině příštího roku by se tak měl objevit nový Office, možná s číslovkou 2021, pravděpodobněji ale půjde o Office 2022. K dispozici bude jak pro Windows, tak i macOS.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SteelSeries Rival 5: univerzální herní myš se spoustou tlačítek SteelSeries Rival 5: univerzální herní myš se spoustou tlačítek
Značka SteelSeries oznámila novou herní myš, která se chce zalíbit nejrůznějším typům hráčů. Přesností a rychlostí potěší milovníky FPS, velká nabídka tlačítek se zase hodí pro RPG. K dispozici jsou také voděodolné spínače.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Lenovo představuje 360Hz herní monitor Legion Y25g-30 Lenovo představuje 360Hz herní monitor Legion Y25g-30
Další novinkou společnosti Lenovo je rychlý herní monitor Legion Y25g-30. Ten se může pochlubit opravdu velmi vysokou obnovovací frekvencí 360 Hz. Nebude mu chybět ani podpora technologie Nvidia G-Sync.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nvidia uvedla mobilní GeForce RTX 3050 a RTX 3050 Ti Nvidia uvedla mobilní GeForce RTX 3050 a RTX 3050 Ti
Nvidia dnes uvedla nové grafické čipy GeForce RTX 3050 a RTX 3050 Ti. V tomto případě šlo o mobilní nasazení, takže můžeme očekávat TGP v rozmezí 35 W až 80 W. V případě modelu Ti se můžeme těšit na 2560 CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel oficiálně představuje nové osmijádrové Tiger Lake-H Intel oficiálně představuje nové osmijádrové Tiger Lake-H
Intel už dříve slíbil brzký nástup nových procesorů Tiger Lake-H s až osmi jádry, což dnes plní a oficiálně je uvádí na trh. Jde tak o první mobilní 10nm procesory s tolika fyzickými jádry a ty se uplatní v řadě nových PC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Konzole One Xplayer využije procesory Intel Tiger Lake Konzole One Xplayer využije procesory Intel Tiger Lake
Pokud jde o herní konzole využívající hardware x86, pak máme obvykle na mysli spíše něco od AMD. Nová One Xplayer je však založena na běžných mobilních procesorech Intel Tiger Lake s grafikou generace Xe. 
Včera, aktualita, Jan Vítek