29.1.2018, Jan Vítek, aktualita

Nejen ve spojení se společností AMD budeme mluvit s Polarisem. Microsoft tak totiž nazývá moderní a přepracované jádro. Pro to je Polaris kódové označení a jinak budeme spíše mluvit o Windows Core OS (WCOS). O co jde?

reklama
Windows bez win32? | od: GarfieldM (53)  30.1.20186:30
Pokud budou windows bez win32 a vše pojede z cloudu ­- Není to větší zátěž baterie?Nebylo by lepší to smíchat s linuxem ­- To by nahradilo některý aplikace?Někdy mě fakt serou,kde je Surface phone s win32 aplikacema?
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Windows bez win32? | od: Pavel Matějka (587)  6.2.20189:04
Surface phone, to je takové Šangri La nás, Microsoftem zavržených uživatelů mobilních Windows, který nám snad nikdo nikdy neslíbil, ale o kterém sníme, když se potýkáme s tím zoufale spatlaným a baterku žeroucím Androidem. I kdyby jej Microsoft nakrásně vydal a prodával jej v konfiguraci vlajkové lodě po padesáti dolarech za rodinné tříkusové balení v barvách černé, modré a zlaté, k čemu by to bylo ­- bez aplikací? Koupilo by si to pár set naivů a zase by to skončilo.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Windows bez win32? | od: GarfieldM (53)  6.2.201816:35
Jak říkám ­-Snad pojedou na tom normální aplikace,jako na běžným pc,takže nedostatek aplikací bych neřešil.Vzhled os je mi šumák,klidně celoobrazovkový start.Pokud by to mrkvosoft nepodělal ­- Vysoká cena,podprůměrný hw,dojebanej os ­- V případě Windows phone ­- To nešlo to emulování win32 aplikací udělat tenkrát namísto snahy tam narvat androidí appky..Naštval mě Razerphone ­- Zase droid bez normálních aplikací,her..
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.