www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft si utahuje ze Sony a jejího podstavce pro PS5

Microsoft si utahuje ze Sony a jejího podstavce pro PS5
, , aktualita
Společnost Sony včera zveřejnila video, v němž rozebírá, a to vskutku fyzicky rozebírá svou konzoli PlayStation 5. Vedle toho také ukazuje, co je třeba udělat, abychom ji mohli postavit horizontálně, či vertikálně. Právě toho se chytil Microsoft.
K oblíbeným
reklama
Když se podíváte na následující video od jeho první minuty, můžete si prohlédnout způsob, jakým lze přesunout podstavec konzole tak, aby ji bylo možné umístit i horizontálně. Ono to samozřejmě půjde i tak, ovšem hezké to nebude. 
 
 
Podstavec je ke konzoli přimontován pomocí jednoho šroubku, takže ten odšroubujeme a pak si jej můžeme schovat dovnitř podstavce, z nějž naopak vytáhneme gumovou záslepku pro zbylý otvor v konzoli. Podstavcem lze ještě pootočit ve stylu krabičky s rybářskými olůvky, aby se šroub schoval uvnitř a nehrozila jeho ztráta. Pak už stačí podstavec jen pomocí jeho plastových háčků zachytit za okraj konzole a položit ji naplocho. Hotovo. 
 
 
Marketing Microsoftu zanedlouho přispěchal se svou reakcí zveřejněnou na Twitteru, přičemž ta byla nyní už kupodivu odstraněna. Asi není třeba tento vtípek vysvětlovat, stačí se podívat na obrázky a přečíst si doprovodný text: "Jak změnit polohu Xbox Series X z vertikální na horizontální". Xbox je zkrátka oproti nepravidelně tvarované PS5 prostá krabice, ostatně to má i ve svém názvu. 
 
PlayStation 5 a PlayStation 5 Digital Edition přijdou na trh 12. listopadu za ceny 499 a 399 USD, přičemž Xbox Series X a Xbox Series S přijdou na trh o dva dny dříve za 499 a 299 USD. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém Xbox Game Bar pro Windows 10 nyní ukáže, které aplikace zpomalují systém
Microsoft dnes vydal nový widget pro Xbox Game Bar, který zobrazuje procesy využívající CPU, GPU a RAM. Uživatel může snadno ukončit ostatní aplikace bez opouštění hry. Další funkce potom prozradí, zda je počítač připraven na DirectX 12 Ultimate.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Google přichází se službou VPN v balíku Google One Google přichází se službou VPN v balíku Google One
Společnost Google přichází s novou službou pro své zákazníky. V rámci nejvyšší verze svého balíčku Google One zpřístupňuje uživatelům službu VPN pro zařízení s Androidem. Služba ale nebude dostupná všude.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže Finanční výsledky Applu: daří se, ale iPhony a Čína dělají potíže
Společnost Apple zveřejnila své finanční výsledky. Nebyly sice zrovna špatné, ale bylo zde několik závažných propadů. Vrásky na čele způsobila především Čína, ale moc radosti nebylo ani z prodejů iPhonů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Spotify má 320 milionů aktivních uživatelů, o 29 % více než před rokem Spotify má 320 milionů aktivních uživatelů, o 29 % více než před rokem
Streamovací služba Spotify může částečně slavit. Počet posluchačů se mezi ročně opět výrazně zvýšil, a to o 29 % na nynějších 320 milionů lidí. Bohužel ohledně ziskovosti to už není tak moc slavné.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel Rocket Lake na Z590 proti Comet Lake, jak si vede? Intel Rocket Lake na Z590 proti Comet Lake, jak si vede?
Na světlo světa se dostaly testy nového osmijádrového procesoru generace Intel Rocket Lake-S, takže my si můžeme výsledky už srovnat s tím, co předvádí aktuální generace Comet Lake-S. Vypadá to na výrazné zvýšení výkonu na takt? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář