www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft ukončí podporu Windows 7, 8 na diskuzních fórech

Microsoft ukončí podporu Windows 7, 8 na diskuzních fórech
, , aktualita
Starším produktům společnosti Microsoft bude ukončena podpora i na diskuzních fórech. Týká se to nejen starších Windows, balíků Office, ale i některého hardwaru. Několik fór bude dokonce už úplně zamčeno.
reklama
Vedle tradiční podpory v podobě aktualizací má Microsoft také rozsáhlé diskuzní fórum, kde si pomáhají lidé nejen mezi sebou, ale do diskuzí se připojují i technici společnosti Microsoft (obvykle s připravenými odpověďmi). Ti ale budou již brzy věnovat svůj čas jiným produktům. Od července 2018 totiž Microsoft zruší podporu mnoha z nich. Technici se tak už nebudou věnovat vláknům týkajících se operačních systémů Windows 7, 8 a 8.1 RT, ukončení se bude týkat také Microsoft Security Essentials, prohlížeče Internet Explorer 10 a kancelářských balíků Office 2010 a 2013.
 
Microsoft Windows 7 logo
 
To ale zdaleka není vše. Microsoft přestane podporovat diskuze pro Surface Pro, Pro 2, RT a Surrface 2. Fórum pro Microsoft Band bude úplně uzamčeno a uživatelé by měli nadále pokračovat v tom věnujícím se Band 2. Uzamčeno bude i fórum pro Microsoft Zune, to tak bude k dispozici jen pro prohlížení. Mobilní zařízení Windows budou podporována sice dál, ale to se přesune do Dalších mobilních zařízení. Technici tak už sice nebudou pomáhat se staršími produkty, nadále však budou přeživší fóra moderována, aby se diskutující chovali slušně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Viceprezident Mike Rayfield opouští radeonovou divizi, prý ztratil zájem o práci Viceprezident Mike Rayfield opouští radeonovou divizi, prý ztratil zájem o práci
Mike Rayfield, dosavadní senior viceprezident a generální manažer Radeon Technologies Group (RTG) s koncem roku ve firmě AMD i sám skončí. To je jisté, avšak spekuluje se o důvodech, které ukazují na vyhoření.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Virgin Galactic SpaceShipTwo dosáhla vesmíru, nebo snad ne? Virgin Galactic SpaceShipTwo dosáhla vesmíru, nebo snad ne?
Titulky hlásají, že loď SpaceShipTwo společnosti Virgin Galactic se přiblížila k hranici vesmíru a jinde se zase dozvíme, že už v něm byla. Pojďme se tak podívat na to, jak to ve skutečnosti je a co se podařilo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
John Romero uvede Sigil, rozšíření k 25. narozeninám Doomu John Romero uvede Sigil, rozšíření k 25. narozeninám Doomu
John Romero chce oslavit 25. narozeniny hry Doom uvedením megawadu Sigil, který bude k dispozici zdarma. Ten rozšíří původní legendární hru z roku 1993, která se stala průkopníkem FPS her, o pátou epizodu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně) Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)
Konami vydává free-to-play verzi svého oblíbeného fotbalového simulátoru. PES 2019 Lite si můžete stáhnout zdarma pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, budete ovšem muset oželet některé herní módy.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Akcie NVIDIE se drží na polovině maxima a největší investor možná odejde Akcie NVIDIE se drží na polovině maxima a největší investor možná odejde
Asi málokdo předpokládal, že konec druhé vlny těžby na grafických kartách NVIDII tak hluboce zasáhne na finančním trhu. Přesně to se ale stalo. Její akcie zakrátko klesly na polovinu letošního maxima, kde se drží a možná přijde i další rána.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář