www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft ukončí podporu Windows 7, 8 na diskuzních fórech

Microsoft ukončí podporu Windows 7, 8 na diskuzních fórech
, , aktualita
Starším produktům společnosti Microsoft bude ukončena podpora i na diskuzních fórech. Týká se to nejen starších Windows, balíků Office, ale i některého hardwaru. Několik fór bude dokonce už úplně zamčeno.
reklama
Vedle tradiční podpory v podobě aktualizací má Microsoft také rozsáhlé diskuzní fórum, kde si pomáhají lidé nejen mezi sebou, ale do diskuzí se připojují i technici společnosti Microsoft (obvykle s připravenými odpověďmi). Ti ale budou již brzy věnovat svůj čas jiným produktům. Od července 2018 totiž Microsoft zruší podporu mnoha z nich. Technici se tak už nebudou věnovat vláknům týkajících se operačních systémů Windows 7, 8 a 8.1 RT, ukončení se bude týkat také Microsoft Security Essentials, prohlížeče Internet Explorer 10 a kancelářských balíků Office 2010 a 2013.
 
Microsoft Windows 7 logo
 
To ale zdaleka není vše. Microsoft přestane podporovat diskuze pro Surface Pro, Pro 2, RT a Surrface 2. Fórum pro Microsoft Band bude úplně uzamčeno a uživatelé by měli nadále pokračovat v tom věnujícím se Band 2. Uzamčeno bude i fórum pro Microsoft Zune, to tak bude k dispozici jen pro prohlížení. Mobilní zařízení Windows budou podporována sice dál, ale to se přesune do Dalších mobilních zařízení. Technici tak už sice nebudou pomáhat se staršími produkty, nadále však budou přeživší fóra moderována, aby se diskutující chovali slušně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu

Turisté se i na dovolené velmi rádi připojují na internet a zejména sociální sítě. Čína jim v tomto ale dost hází klacky pod nohy svým Velkým firewallem. Na ostrově Chaj-nan jej ale kvůli turistům možná vypne.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7 Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7
Microsoft se v posledních letech nechová moc pěkně k uživatelům starších systémů Windows i staršího hardwaru. Dokládá to i nový fakt, že nyní byla potichu utnuta důležitá bezpečnostní podpora systému Windows 7 na starším hardwaru. 
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace? NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace?
NVIDIA se dle nejnovějších zpráv asi poněkud přepočítala s ohledem na odbyt grafických čipů GeForce, které se jí nyní ve velkém vrací jako nepotřebné. To by mohlo logicky ohrozit očekávaný nástup další generace karet.
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala