www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft ukončí podporu Windows 7, 8 na diskuzních fórech

Microsoft ukončí podporu Windows 7, 8 na diskuzních fórech
, , aktualita
Starším produktům společnosti Microsoft bude ukončena podpora i na diskuzních fórech. Týká se to nejen starších Windows, balíků Office, ale i některého hardwaru. Několik fór bude dokonce už úplně zamčeno.
reklama
Vedle tradiční podpory v podobě aktualizací má Microsoft také rozsáhlé diskuzní fórum, kde si pomáhají lidé nejen mezi sebou, ale do diskuzí se připojují i technici společnosti Microsoft (obvykle s připravenými odpověďmi). Ti ale budou již brzy věnovat svůj čas jiným produktům. Od července 2018 totiž Microsoft zruší podporu mnoha z nich. Technici se tak už nebudou věnovat vláknům týkajících se operačních systémů Windows 7, 8 a 8.1 RT, ukončení se bude týkat také Microsoft Security Essentials, prohlížeče Internet Explorer 10 a kancelářských balíků Office 2010 a 2013.
 
Microsoft Windows 7 logo
 
To ale zdaleka není vše. Microsoft přestane podporovat diskuze pro Surface Pro, Pro 2, RT a Surrface 2. Fórum pro Microsoft Band bude úplně uzamčeno a uživatelé by měli nadále pokračovat v tom věnujícím se Band 2. Uzamčeno bude i fórum pro Microsoft Zune, to tak bude k dispozici jen pro prohlížení. Mobilní zařízení Windows budou podporována sice dál, ale to se přesune do Dalších mobilních zařízení. Technici tak už sice nebudou pomáhat se staršími produkty, nadále však budou přeživší fóra moderována, aby se diskutující chovali slušně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony
V několika evropských zemích se vybírání daní kontroluje účtenkovými loteriemi včetně té naší. Řekové si ale na vybraná podnikání jako jsou turistické lodě posvítili i jinak. Vydávání a přiznávání účtenek totiž budou sledovat pomocí dronů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků
NVIDIA v poslední době nesbírala velké pochvaly od analytiků. Ovšem i mezi nimi se samozřejmě najdou různé názory a ty pozitivní přicházejí z Bank of America. Doporučení investovat se také objevila ve spojitosti s AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu
Overclocker Der8auer se odhodlal k netradičnímu pokusu o přetaktování grafické karty, a to modelu GeForce GTX 2080 s využitím suchého ledu. Co tento pokus přinesl, na to se můžeme nyní podívat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Chrome 69: čelní útok na naše soukromí? Chrome 69: čelní útok na naše soukromí?
Google před verzí Chrome 69 nabídl ve svém prohlížeči volitelnou možnost přihlásit se k příslušnému účtu, aby bylo možné synchronizovat třeba záložky mezi různými zařízeními. S verzí 69 se ale způsob přihlašování mění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu
Japonská JAXA v poslední době neměla moc štěstí, ale na svou sondu Hayabusa-2 zatím může být pyšná. Ta už před prázdninami dostihla asteroid Ryugu a nyní na něj z výšky jen 55 metrů shodila dva roboty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek