www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft ukončí podporu Windows 7, 8 na diskuzních fórech

Microsoft ukončí podporu Windows 7, 8 na diskuzních fórech
, , aktualita
Starším produktům společnosti Microsoft bude ukončena podpora i na diskuzních fórech. Týká se to nejen starších Windows, balíků Office, ale i některého hardwaru. Několik fór bude dokonce už úplně zamčeno.
reklama
Vedle tradiční podpory v podobě aktualizací má Microsoft také rozsáhlé diskuzní fórum, kde si pomáhají lidé nejen mezi sebou, ale do diskuzí se připojují i technici společnosti Microsoft (obvykle s připravenými odpověďmi). Ti ale budou již brzy věnovat svůj čas jiným produktům. Od července 2018 totiž Microsoft zruší podporu mnoha z nich. Technici se tak už nebudou věnovat vláknům týkajících se operačních systémů Windows 7, 8 a 8.1 RT, ukončení se bude týkat také Microsoft Security Essentials, prohlížeče Internet Explorer 10 a kancelářských balíků Office 2010 a 2013.
 
Microsoft Windows 7 logo
 
To ale zdaleka není vše. Microsoft přestane podporovat diskuze pro Surface Pro, Pro 2, RT a Surrface 2. Fórum pro Microsoft Band bude úplně uzamčeno a uživatelé by měli nadále pokračovat v tom věnujícím se Band 2. Uzamčeno bude i fórum pro Microsoft Zune, to tak bude k dispozici jen pro prohlížení. Mobilní zařízení Windows budou podporována sice dál, ale to se přesune do Dalších mobilních zařízení. Technici tak už sice nebudou pomáhat se staršími produkty, nadále však budou přeživší fóra moderována, aby se diskutující chovali slušně.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre
Intel se také účastní GDC a je připraven se s námi podělit o své inovace v oblasti PC grafiky. Dozvíme se tak o Graphics Command Centre, které bude sloužit nastavení grafiky ve hrách či o komunitě The Odyssey nebo programu GameDev Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly
Společnost NVIDIA rozhodně nezažila z hlediska financí úžasný půlrok, ale nyní přišla s informacemi o tom, jak se prodávaly karty Turing série RTX v prvních osmi týdnech oproti Pascalům. Bylo to téměř o polovinu lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech
Už jen 5 dní zbývá do toho, kdy se možná evropský internet obrátí naruby. EU si totiž chystá vysoce kontroverzní Články 11 a 13, které mohou do značné míry ovlivnit to, co budeme moci na webu dělat i existenci nejednoho webu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17 Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17
Izraelský Beresheet dokázal překonat své potíže s počítačem, které zhatily první velký zážeh a nyní je na cestě k Měsíci, na jehož povrch přistane v dubnu. Shodou okolností to přitom bude poblíž míst přistání misí Apollo 15 a 17. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře