Microsoft ulovil exkluzivní Ark II s Vinem Dieselem a pokračuje v tažení

Microsoft ulovil exkluzivní Ark II s Vinem Dieselem a pokračuje v tažení
, , aktualita
Microsoft už dal dříve jasně vědět, že jeho snaha o obohacení herního světa Xboxu pomocí exkluzivit nekončí, k čemuž si především začal budovat širokou základnu herních studií. Nyní ulovil titul Ark II, v němž si zahraje Vin Diesel. 
K oblíbeným
reklama
Ark: Survival Evolved je známá hra na téma přežití, která nás vrhne do nepřátelského prostředí, v němž se musíme naučit nejdříve postarat sami o sebe a pak se pustíme do chytání a ochočování dinosaurů. Epic Games tuto hru nabídl zdarma v polovině tohoto roku, takže jsme měli možnost si ji vyzkoušet a zahrát si verzi pro jednoho hráče nebo i multiplayer. Její hodnocení přitom není snadné a názory se velice různí, ovšem vypadá to, že Ark II se bude značně lišit. 
 
 
Už jen to, že se do hry do role jedné z hlavních postav dostal Vin Diesel, ukazuje na to, že Ark II bude orientována více na příběh, který v prvním díle neexistoval, respektive jeho roli zastaly postupné expanze v podobě pěti placených DLC. 
 
Je ale zřejmé, že pokud by Studio Wildcard vydalo Ark II coby v podstatě stejnou, jen technicky vylepšenou hru, asi by moc nepochodilo. Technická stránka dle traileru vypadá ale velice dobře, ovšem je tu především ta otázka, co se pod ní bude skrývat. 
 
 
Vin Diesel si zahraje postavu Santiaga, přičemž Microsoft jej označuje za velkého fanouška předchozího dílu, v němž má mít nahráno prý přes 1000 hodin. Krom toho jeho role zasáhne také do animáku Ark: The Animated Series, což platí i pro Gerarda Butlera či Karla Urbana. 
 
Ark II také bude obsahovat nové nepřátele v podobě jisté humanoidní rasy a bude tu také prolnutí mystického světa s moderními technologiemi. Na další informace si musíme počkat. Jisté ale je, že i Ark II bude patřit do žánru Survival.
 
Tato hra však bude exkluzivně v nabídce Microsoftu, což ovšem neznamená jako v případě firmy Sony, že ji uvidíme jen v konzolové verzi. Platí spíše to, že Ark II nebude k dispozici pro PlayStation, ale zahrajeme si ji na Xboxu, na PC či na streamovacích službách (přinejmenším na xCloudu). Dle zpracování Ark II vypadá na next-gen hru, která se evidentně na trh ještě nechystá.
 
Uvidíme také, zda Studio Wildcard také později nepřejde k Microsoftu, který nedávno ukořistil samotnou Bethesdu a s ní rovněž id Software, MachineGames, Arkane a předtím také studia jako PlayGround Games, Obsidian, Undead Labs, Ninja Theory, Compulsion Game a další. To by v nejbližších letech už mělo začít přinášet své ovoce.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu Blue Origin: Vylepšená kabina pro posádku zvládla první let, pasažéři by mohli startovat v dubnu
Blue Origin je kosmická společnost, která v budoucnu plánuje dopravovat lidi do vesmíru. Nedávno tato firma provedla úspěšný testovací let s raketou New Shepard a vylepšenou verzí kabiny pro cestující.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC Muž má poslední dva pokusy uhádnout heslo, jinak přijde o 7000 BTC
S rostoucími cenami Bitcoinu roste i počet případů, kdy si lidé uvědomí existenci svých Bitcoinů z minulosti, ale nemají k nim přístup. Další muž si takto nemůže vzpomenout na heslo a chybí mu už jen dva pokusy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0 Výrobci desek si už chystají pro AMD 400 a 500 Series AGESA verze 1.2.0.0
Výrobci desek si připravují nové verze BIOSů vybavené mikrokódem AGESA 1.2.0.0, které byly slíbeny už před několika měsíci jako konečně "to pravé" pro desky 400 a 500 Series a nové Ryzeny 5000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr Astronomové se blíží k detekci gravitačních vln ze supermasivních černých děr
Malé gravitační vlny, které tu a tam projdou skrz Zemi a detektory, už dávno bereme jako hotovou věc, ovšem pokud existují ony, měly by naším prostorem v podstatě nepřetržitě postupovat i velké vlny ze supermasivních černých děr. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K Herní testy nového Core i9-11900K ukazují srovnatelný výkon s 10900K
Intel sice minulý týden ukázal benchmarky, dle nichž si chce opět vzít titul výrobce nejvýkonnějších herních procesorů, ovšem ukazuje se, že ve skutečnosti by to mohlo být poněkud jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář