www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft uvedl 1TB verzi herní konzole Xbox One

Microsoft uvedl 1TB verzi herní konzole Xbox One
, , aktualita
Microsoft uvedl novou verzi své herní konzole Xbox One. Ta dostala větší 1TB pevný disk. Další změnou je nový ovladač s 3,5mm jackem, možnost dokoupit bezdrátový adaptér a najdete tu i plnou verzi hry.
K oblíbeným
reklama
Xbox One bude od 16. června možné sehnat i ve verzi s 1TB pevným diskem. Bude mít matný černý povrch a další novinkou je 3,5mm stereo jack na ovladači. Díky tomu bude možné přímo upravovat hlasitost a Microsoft slibuje i kvalitnější zvuk. To ale zdaleka není všechno. Můžete si zakoupit i bezdrátový adaptér Xbox Wireless Adapter for Windows, který dovolí používat nový ovladač i pro herní PC s operačním systémem Windows 10.


Microsoft Xbox One 1TB


Tento adaptér bude k dispozici za $25, případně za $80 v setu s novým ovladačem. Nová 1TB konzole Xbox One pak má stát $399 a stávající 512GB verze bude mít doporučenou koncovou cenu $349. V balení bude plná verze hry Halo: The Master Chief Collection.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek