reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Microsoft vydal finální verzi Windows Media Player 11

, , aktualita
Microsoft vydal finální verzi Windows Media Player 11
Další verze multimediálního přehrávače Windows Media Player je na světě, tentokrát už s pořadovým číslem 11. Je určena pouze pro operační systém Windows XP se Service Packem 2 pokud prošel testem pravosti. Windows Vista bude obsahovat WMP11...
Microsoft vydal finální verzi Windows Media Player 11
Další verze multimediálního přehrávače Windows Media Player je na světě, tentokrát už s pořadovým číslem 11. Je určena pouze pro operační systém Windows XP se Service Packem 2 pokud prošel testem pravosti. Windows Vista bude obsahovat WMP11 v základu.WMP11 využívá díky spolupráci s MTV Network online URGE katalog, kde je k nalezení přes 2 miliony písní 110 tisíc interpretů. Přehrávač by si podle Microsoftu měl rozumět s více než dvěma stovkami nejrůznějších přenosných zařízení.

Vzhled silně připomíná operační systém Windows Vista, což rozhodně není náhoda. Uživatelům by mělo být podle Microsoftu nabídnuto přátelské uživatelské rozhraní, vylepšená navigace i klávesové zkratky, oddělené prohlížení videa, fotek i pouštění audia a mnoho dalších vylepšení, zejména v již zmiňované oblasti ovládání.

V neposlední řadě rozeznává typ audio souboru nikoli podle přípony, ale podle skutečného formátu souboru. Dále přináší nové formáty pro ripování audia a jeho přehrávání včetně Windows Media Audio Professional a WAV Loseless. V případě zájmu si můžete WMP11 stáhnout přímo ze stránek Microsoftu.

Zdroj: www.cdrinfo.com, www.microsoft.com
reklama
reklama
reklama