Microsoft xCloud dnes startuje: 150 her u nás i na Slovensku

Microsoft xCloud dnes startuje: 150 her u nás i na Slovensku
, , aktualita
Microsoft dnes spouští službu xCloud a jak slíbil, týká se to celkem 22 zemí včetně České republiky a Slovenska. Zveřejněn byl také seznam více než 150 her, které si budeme moci libovolně hrát v rámci předplatného. 
K oblíbeným
reklama
Jak bylo uvedeno v srpnu, od 15. září se spouští betaverze propojených služeb Xbox Game Pass a xCloud, takže jedno předplatné budeme pravidelně posílat za možnost hrát streamované hry z cloudu, a to z výběru více než 150 titulů. Je zajímavé, že tiskovka stále mluví o více než 150 titulech, když ve skutečnosti je jich více než 170 a konkrétně pak 172. Za takovou nepřesnost ale asi nikdo Microsoftu spílat nebude. 
 

Xbox Game Pass Ultimate čítající obě služby naráz nás přijde na 1 dolar za první měsíc a pak už pravidelně 15 dolarů za měsíc. Zde máte k dispozici přehled hardwaru, který bude možné pro takové hraní využít. Jako dodatečnou výbavu pak můžeme různé ovladače včetně Xbox One Bluetooth Wireless či PlayStation DualShock 4 nebo jiné od firem 8BitDo, Nacon, PowerA a Razer. xCloud by měl být ale k dispozici i pro PC
 
 
Pro hraní na mobilních zařízeních budeme potřebovat příslušnou aplikaci pro Android, přičemž pro řadu Samsung Galaxy je připravena zvláštní aplikace, která obsahuje i obchod. 
 
Microsoft, ačkoliv nabízí xCloud jako betu, mluví o stabilitě služby a ostatně právě kvůli jejímu zajištění bude zpočátku k dispozici jen ve 22 zemích, než se přejde na nabídku pro celý svět. Slibuje také, že o Vánocích si budeme moci zahrát to nejlepší z nabídky EA Play bez příplatku.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD
ViewSonic si připravil nový monitor, který bude vyhovovat zákazníkům neprahnoucím po Ultra HD, ale už ani Full HD. Quad HD je tak střední cesta šetrná i pro naše peněženky. ViewSonic XG270Q je také cenově výhodnější alternativa pro model XG270QG.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy
Americký prezident Donald Trump se rozhodl vydat výkonný příkaz, který měl uvalit ban na čínský komunikátor WeChat. Okresní soud mu to ale zatrhl a říká, že ban byl založen na základě nepodložených obvinění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači
34letý Australan si chtěl přivydělat těžbou kryptoměn, nezvolil k tomu ale tu nejšťastnější metodu. Místo svého hardwaru použil výpočetní techniku určenou pro vědecké účely, což mu vyneslo 15měsíční trest.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců
Akvizici firmy Arm Ltd. NVIDIÍ ještě zdaleka nelze považovat za dokonanou a vypadá to, že NVIDIA se bude muset zavázat k řadě věcí, aby její záměr prošel skrz regulační orgány. To ostatně platí i pro SoftBank. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek