www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Miniaturní Santa Rosa v podání AOpen

Miniaturní Santa Rosa v podání AOpen
, , aktualita
Před nedávnem se roztrhl pytel s notebooky založenými na nové platformě Intelu Santa Rosa. Nyní se po dlouhé době vrací společnost AOpen, tradiční výrobce základních desek a dalších komponent, aby představila MP965-VDR. Jde o miniaturní...
K oblíbeným
reklama
Před nedávnem se roztrhl pytel s notebooky založenými na nové platformě Intelu Santa Rosa. Nyní se po dlouhé době vrací společnost AOpen, tradiční výrobce základních desek a dalších komponent, aby představila MP965-VDR. Jde o miniaturní PC založené na zmíněné mobilní platformě.MP965-VDR bude firmou AOpen prezentováno na Computexu, avšak firma tam nebude mít vlastní stánek, který raději vymění za autobus, jenž zájemce o shlédnutí nových produktů dopraví do její kanceláře. PC využije čipovou sadu GM965 a novou řadu 800MHz procesorů Intel Core 2 Duo. Dalším lákadlem je samozřejmě také Turbo Memory, WiFi 802.11n, Bluetooth a integrovaný TV tuner. Limity dalšímu rozšíření budou klást dva mini PCI Express sloty.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek15 komentářů