www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Miniaturní Santa Rosa v podání AOpen

Miniaturní Santa Rosa v podání AOpen
, , aktualita
Před nedávnem se roztrhl pytel s notebooky založenými na nové platformě Intelu Santa Rosa. Nyní se po dlouhé době vrací společnost AOpen, tradiční výrobce základních desek a dalších komponent, aby představila MP965-VDR. Jde o miniaturní...
K oblíbeným
reklama
Před nedávnem se roztrhl pytel s notebooky založenými na nové platformě Intelu Santa Rosa. Nyní se po dlouhé době vrací společnost AOpen, tradiční výrobce základních desek a dalších komponent, aby představila MP965-VDR. Jde o miniaturní PC založené na zmíněné mobilní platformě.MP965-VDR bude firmou AOpen prezentováno na Computexu, avšak firma tam nebude mít vlastní stánek, který raději vymění za autobus, jenž zájemce o shlédnutí nových produktů dopraví do její kanceláře. PC využije čipovou sadu GM965 a novou řadu 800MHz procesorů Intel Core 2 Duo. Dalším lákadlem je samozřejmě také Turbo Memory, WiFi 802.11n, Bluetooth a integrovaný TV tuner. Limity dalšímu rozšíření budou klást dva mini PCI Express sloty.

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů