Mio poskytne doživotní aktualizace map pro Spirit

Mio poskytne doživotní aktualizace map pro Spirit
, , aktualita
Společnost Mio si připravila pro své vybrané modely navigací řady Spiri nabídku doživotní aktualizace map. K tomu stačí, aby uživatelé zaregistrovali své zařízení, za což dostanou bezplatné aktualizace map, které budou poskytovány až čtyřikrát...
K oblíbeným
reklama
Společnost Mio si připravila pro své vybrané modely navigací řady Spiri nabídku doživotní aktualizace map. K tomu stačí, aby uživatelé zaregistrovali své zařízení, za což dostanou bezplatné aktualizace map, které budou poskytovány až čtyřikrát ročně po dobu životnosti dané navigace. Pro ostatní modely stále platí dvouletá aktualizace při koupi zařízení.

Registraci musíte provést do 30 dnů od nákupu navigace na příslušných webových stránkách. Pak obdržíte aktivační klíč spolu s pokyny pro jeho použití včetně informací o nových mapách. Doba životnosti zařízení je popisována jako čas po který Mio dokáže podporovat a opravovat produkt, nebo dokud nepřestane dostávat aktualizovaná mapová data či podpůrný software od svého dodavatele.

Nabídka platí konkrétně pro modely Mio Spirit 487, 680, 685 a 687.

Zdroj: TZ Mio
reklama
Nejnovější články
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Včera, aktualita, Jan Vítek