Mobinnova ICE - Multimediální telefon s Windows Mobile

Mobinnova ICE - Multimediální telefon s Windows Mobile
, , aktualita
Tchajwanská společnost Mobinnova představila komunikátor ICE, který se však v současné době prodává pouze ve Španělsku. Telefon váží 120 gramů, rozměry činí 114 x 54 x 13 mm. ICE pracuje v GSM sítích na frekvenci 850, 900, 1800 a 1900 MHz,...
K oblíbeným
reklama
Tchajwanská společnost Mobinnova představila komunikátor ICE, který se však v současné době prodává pouze ve Španělsku. Telefon váží 120 gramů, rozměry činí 114 x 54 x 13 mm. ICE pracuje v GSM sítích na frekvenci 850, 900, 1800 a 1900 MHz, k připojení k Internetu můžete využít GPRS, EDGE i HSDPA. Komunikátor dostal do vínku akumulátor o poměrně malé kapacitě 1080 mAh, podle údajů výrobce vydrží 6 hodin hovoru a až 160 hodin v pohotovostním režimu.
Tento Windows Mobile 6.1 komunikátor nabídne displej s rozlišením 240x400, úhlopříčka činí 3". ICE nabídne 128 MB operační paměti a 256 MB Flash, paměť je možno rozšířit microSD a microSDHC kartami. V seznamu funkcí nechybí ani 3 Mpix fotoaparát, Wi-Fi, Bluetooth 2.0 a přijímač FM rádia s RDS. O dostatek výkonu se stará procesor Qualcomm 528 MHz. Telefon pořídíte za v přepočtu 6 600 Kč v některém ze španělských e-shopů.

Zdroj: Mobinnova
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková