Mobinnova ICE - Multimediální telefon s Windows Mobile

Mobinnova ICE - Multimediální telefon s Windows Mobile
, , aktualita
Tchajwanská společnost Mobinnova představila komunikátor ICE, který se však v současné době prodává pouze ve Španělsku. Telefon váží 120 gramů, rozměry činí 114 x 54 x 13 mm. ICE pracuje v GSM sítích na frekvenci 850, 900, 1800 a 1900 MHz,...
K oblíbeným
reklama
Tchajwanská společnost Mobinnova představila komunikátor ICE, který se však v současné době prodává pouze ve Španělsku. Telefon váží 120 gramů, rozměry činí 114 x 54 x 13 mm. ICE pracuje v GSM sítích na frekvenci 850, 900, 1800 a 1900 MHz, k připojení k Internetu můžete využít GPRS, EDGE i HSDPA. Komunikátor dostal do vínku akumulátor o poměrně malé kapacitě 1080 mAh, podle údajů výrobce vydrží 6 hodin hovoru a až 160 hodin v pohotovostním režimu.
Tento Windows Mobile 6.1 komunikátor nabídne displej s rozlišením 240x400, úhlopříčka činí 3". ICE nabídne 128 MB operační paměti a 256 MB Flash, paměť je možno rozšířit microSD a microSDHC kartami. V seznamu funkcí nechybí ani 3 Mpix fotoaparát, Wi-Fi, Bluetooth 2.0 a přijímač FM rádia s RDS. O dostatek výkonu se stará procesor Qualcomm 528 MHz. Telefon pořídíte za v přepočtu 6 600 Kč v některém ze španělských e-shopů.

Zdroj: Mobinnova
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře