reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Monima se logisticky propojuje s Abacus Computer

, , aktualita
Během víkendu jsme dostali zajímavou informaci od společnosti Monima s.r.o. Podle vyjádření obou majitelů, se jejich společnost od 1.4.2004 logisticky propojuje s firmou Abacus Electric. Vyjádření jednoho z majitelů publikujeme bez jakýchkoliv...
Během víkendu jsme dostali zajímavou informaci od společnosti Monima s.r.o. Podle vyjádření obou majitelů, se jejich společnost od 1.4.2004 logisticky propojuje s firmou Abacus Electric. Vyjádření jednoho z majitelů publikujeme bez jakýchkoliv redakčních úprav:

„Od 1.4.2004 naše firma se logisticky propojuje s firmou Abacus Electric. Toto propojení pro zákazníky znamená: větší portfolio zboží, zrychlení dodávek zboží, zlepšení kvality služeb, levnější ceny, větší možnosti skladu, pro dealery-splatnosti, zrychlení reklamací. Díky velkému nárůstu zákazníků a zvláště dealerů se prodejna Úvalská přesouvá na Prahu 7- Holešovice, Tusarova 57. Kde budou otevřeny velké prodejní prostory, dobrá možnost parkování a velký sklad. Výborná dostupnost MHD. V prodejně Školská bude otevřena showroom s produkty firmy LG Electronics. Dále se naše asemblované PC sestavy stávají certifikovanými sestavami projektu Zajimava sestava. Děkujeme naším zákazníkům a těšíme se na nové zákazníky. Na duben se připravuje velká cenová akce pro studenty všech věkových kategorií.
Jiri Klima“

Abacus Electric je součástí sdružení Abacus Computer, která dále zahrnuje společnosti Abacus Ostrava + Abacus Praha. Ve všech společnostech má majoritní podíl společný vlastník (Ing. Petr Petrlík). Společnost Monima vlastní dva majitelé (Jiří Klíma a Martin Vašíček), z nichž každý má 50% podíl.

Podle našich informací jde o logistické propojení informačních systémů obou společností, které shodně používají systém K2. Jakmile budeme znát bližší informace o rozsahu propojení obou společností, budeme vás samozřejmě informovat.
reklama
reklama
reklama