www.svethardware.cz
>
>
>

Mountain Makalu 67: první myš s 19.000dpi senzorem PMW3370

Mountain Makalu 67: první myš s 19.000dpi senzorem PMW3370
, , aktualita
Společnost Mountain se letos uvedla klávesnicí Everest financovanou na Kickstarteru, která nabízí řadu prvků jako IPS displej, odpojitelný numerický blok a jiné. Nyní tu ale máme myš od Mountain, která se snaží zaujmout především svým senzorem.
K oblíbeným
reklama
Mountain Everest je tak velice zajímavá klávesnice, která nabízí poměrně neotřelé prvky, i když všechny jsme už měli šanci vidět, i když ne nutně pohromadě v jednom produktu. Dnes se ale chceme bavit o myši, která pochopitelně také dostala jméno po hoře. Jde o Makalu 67 a tato herní myš má jako první nabídnout nový senzor společnosti PixArt, a to PMW3370. Jde o to nejlepší, co PixArt aktuálně nabízí, alespoň tedy s ohledem na specifikace. 
 
 
Mountain Makalu 67 se tak snaží zaujmout především senzorem PixArt PMW3370, ale také odlehčeným tělem s hmotností 67 gramů. To je prvek, který začíná být velice populární, a přitom jde jen o otvory v plastovém výlisku myši. A jak je zřejmé (a mohu to osobně potvrdit), v nich se budou postupně usazovat nečistoty, stejně jako uvnitř těla myši, takže kdo nechce denně sahat na směs špíny a odumřelých buněk své kůže, měl by mít v pohotovosti vatové tyčinky. Anebo může zvolit jiné řešení, čili nekupovat děravou myš. 
 
 
Díky PMW3370 tak Makalu 67 může nabídnout rozlišení 19.000 dpi, nastavitelnou LOD (Lift Off Distance) mezi 1 a 2 mm a jistou 0,5procentní chybovost. Zkrátka a dobře, nový senzor má být mnohem výkonnější než jeho předchůdce PMW3389.  
 

 
Myš samotná má rozměry 127 x 70 x 42 mm, dále 1,8metrový kabel s USB A (prý velice lehký a flexibilní, jaký má i CM MM711), hlavní tlačítka se spínači Omron (50 mil. stisků), celkem pak šest tlačítek, vlastní paměť pro pět profilů a příslušný software pro nastavení. Ten také umožní ovládat RGB podsvícení, které tu je v podobě oválu obklopujícího kolečko a vrchní tlačítko. 
Makalu 67 Gaming Mouse bude k dispozici od října s cenou 60 eur. 

Zdroj: Hexus


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vláda USA opravdu zařadila čínský SMIC na černou listinu Vláda USA opravdu zařadila čínský SMIC na černou listinu
Ještě před necelými třemi týdny tu byla jen možnost, že vláda Spojených států zařadí čínského výrobce čipů, společnost SMIC, na černou listinu. Tím by ji odřízla od možnosti využívat výrobní zařízení amerických firem a nyní se tak opravdu stalo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
AMD Navi 2X: 80, 40 a 32 CU, spekuluje se už o specifikacích AMD Navi 2X: 80, 40 a 32 CU, spekuluje se už o specifikacích
Na světlo světa se pomalu dostávají specifikace nových Radeonů 2X, které jsou zatím pochopitelně nepodložené a nedá se jim věřit. Nic lepšího ale zatím nemáme, takže se podívejme na jejich údajnou výbavu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výrobci karet reagují na problémy se stabilitou RTX 3080, co ji způsobuje? Výrobci karet reagují na problémy se stabilitou RTX 3080, co ji způsobuje?
Minulý týden se začalo diskutovat o problémech s některými kartami RTX 3080, jejichž majitelé mluvili o celkové nestabilitě systému projevující se různými způsoby. Čekali jsme na reakci AIB firem, která už přišla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
GeForce RTX 3060 Ti přijde za pár týdnů s více CUDA jádry než RTX 2080 Ti GeForce RTX 3060 Ti přijde za pár týdnů s více CUDA jádry než RTX 2080 Ti
Nvidia chystá rozšíření nabídky svých nových karet Ampere směrem dolů. Proti novým Radeonům by se měla postavit GeForce 3060 Ti, která nabídne více CUDA jader, než nedávný high-end RTX 2080 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Doporučené PC sestavy: září 2020 Doporučené PC sestavy: září 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek34 komentářů