www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI AE220 All-in-One PC s APU Kabini od AMD

MSI AE220 All-in-One PC s APU Kabini od AMD
, , aktualita
Společnost MSI si zase připravila nový počítač All-in-One PC, přičemž nyní jde o AE220 slibující využití jednotek APU E2-300 a A4-5000, jinými slovy čipů AMD Kabini. Ty ale mají dle posledních zpráv zpoždění, a přijít by tak měly až někdy...
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI si zase připravila nový počítač All-in-One PC, přičemž nyní jde o AE220 slibující využití jednotek APU E2-300 a A4-5000, jinými slovy čipů AMD Kabini. Ty ale mají dle posledních zpráv zpoždění, a přijít by tak měly až někdy v novém roce, jenomže MSI již mluví o tom, že nové AE220 byly vypuštěny na trh. Neudává ale jejich ceny a ani to nevypadá, že by je obchody už nabízely, takže uvidíme.

MSI AE220 jsou 21,5" AiO s Full HD displejem založená na nízkospotřebových (cca 15 W) APU vyráběných 28nm procesem. Ty nabídnou grafická jádra Radeon HD 8280 a 8330, takže již jde o architekturu GCN a v obou případech o 128 stream procesorů. Díle se dočkáme 4 GB paměti DDR3 SO-DIMM na 1333 MHz, 500GB/1TB desktopového pevného disku, DVD Super Multi, dvou 3W reproduktorů a chybět nebude 1Mpix webkamera, Wi-Fi, čtečka karet 3 v 1, USB 2.0 a 3.0, HDMI, COM, Ethernet a volitelný televizní tuner.

Výrobce se také chlubí technologií Sound Blaster Cinema od Creative vytvářející různé efekty při poslechu hudby či sledování filmů a také zmiňuje Blue Light Control, jenž má redukovat modré spektrum monitoru, což prý přispěje k ochraně očí.

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře