www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI AE2420 3D - počítač All-in-One s 3D zobrazení

MSI AE2420 3D - počítač All-in-One s 3D zobrazení
, , aktualita
Společnost MSI si připravila počítač typu All-in-One, tedy vše v jednom, a to pod označením AE2420 3D. Nejedná se však o nettop, což ukáže již letmý pohled na hardwarové vybavení, kde figuruje kromě 120Hz a 23,6" LCD displeje s rozlišením...
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI si připravila počítač typu All-in-One, tedy vše v jednom, a to pod označením AE2420 3D. Nejedná se však o nettop, což ukáže již letmý pohled na hardwarové vybavení, kde figuruje kromě 120Hz a 23,6" LCD displeje s rozlišením 1080p také procesor Intel Core i5-650, grafická karta ATI Mobility Radeon HD 5730, 4 GB DDR3 RAM, 1TB pevný disk, čtečka karet, Wi-Fi 802.11b/g i Gb Ethernet.Vybaven je technologií MSI Station pro zobrazení 2D filmů ve 3D a dovolena je i editace 3D obrazu, pokud tedy již máte ve výbavě příslušný fotoaparát či kameru. Pak se dočkáme také mechaniky Blu-ray, 2.1kanálového zvuku (2x 5 W + 10 W) s MSI Premium Sound a THX TruStudio Pro a nezapomnělo se ani na moderní rozhraní USB 3.0.

Počítač s rozměry 617 x 462 x 72 mm má k sobě přibalen bezdrátový set klávesnice a myši, dálkový ovladač a poskytnuta je na něj 2letá záruka.

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů