www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI AE2420 3D - počítač All-in-One s 3D zobrazení

MSI AE2420 3D - počítač All-in-One s 3D zobrazení
, , aktualita
Společnost MSI si připravila počítač typu All-in-One, tedy vše v jednom, a to pod označením AE2420 3D. Nejedná se však o nettop, což ukáže již letmý pohled na hardwarové vybavení, kde figuruje kromě 120Hz a 23,6" LCD displeje s rozlišením...
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI si připravila počítač typu All-in-One, tedy vše v jednom, a to pod označením AE2420 3D. Nejedná se však o nettop, což ukáže již letmý pohled na hardwarové vybavení, kde figuruje kromě 120Hz a 23,6" LCD displeje s rozlišením 1080p také procesor Intel Core i5-650, grafická karta ATI Mobility Radeon HD 5730, 4 GB DDR3 RAM, 1TB pevný disk, čtečka karet, Wi-Fi 802.11b/g i Gb Ethernet.Vybaven je technologií MSI Station pro zobrazení 2D filmů ve 3D a dovolena je i editace 3D obrazu, pokud tedy již máte ve výbavě příslušný fotoaparát či kameru. Pak se dočkáme také mechaniky Blu-ray, 2.1kanálového zvuku (2x 5 W + 10 W) s MSI Premium Sound a THX TruStudio Pro a nezapomnělo se ani na moderní rozhraní USB 3.0.

Počítač s rozměry 617 x 462 x 72 mm má k sobě přibalen bezdrátový set klávesnice a myši, dálkový ovladač a poskytnuta je na něj 2letá záruka.

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková