www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI MAG Pylon: temperované sklo, kam se podíváš

MSI MAG Pylon: temperované sklo, kam se podíváš
, , aktualita
Společnost MSI neznáme zrovna jako výrobce skříní, a to jednoduše proto, že donedávna žádnou na svých stránkách nenabízela. Nyní však přibyla do její nabídky skříň MAG Pylon a také její levnější odnož MAG Bunker. Co nabízí?
K oblíbeným
reklama
MSI už jistě má s výrobou skříní své zkušenosti, a to jednoduše proto, že jde také o výrobce desktopových počítačů, a to především herních s výrazným designem. Stačilo tak vyrobit skříň v podobě samostatné komponenty, a to právě MAG Pylon a levnější MAG Bunker. V obou případech jde o modely patřící do "Gaming Gear", čili mezi herní skříně a Pylon je z nich ta lépe vybavená a samozřejmě i dražší. 
 
 
MSI MAG Pylon patří mezi middletowery a její objem je 45 litrů. Nelze očekávat subtilní skříňku, však její pravou i levou bočnici plus přední panel tvoří 4mm temperované sklo a to bude něco vážit, i když zbytek konstrukce je tvořen pouze 0,6mm SPCC plechem. Vepředu se také ukazují tři RGB podsvícené 120mm ventilátory, jež jsou pochopitelně synchronizovány pomocí softwaru MSI Mystic Light. 
 
 
Na snímku zachycujícím skříň z boku to vypadá, že je nahoře užší, ale to nejspíše jen někdo odbyl úpravu fotografie. Skleněné panely jsou přimontovány pomocí šroubků s velkými hlavičkami a na místech vstupu vzduchu k ventilátorům jsou schovány magneticky přichycené prachové filtry. 
 
 
Celkem je zde šest ventilátorových pozic, a to tři zmíněné vepředu, jedna vzadu a dvě nahoře. Rozměry skříně jsou 440 x 218 x 470 mm (H x Š x V) a hmotnost 8,4 kg. Uvnitř je místo pro základní desky formátu ATX, Micro ATX nebo Mini ITX, vrchní I/O panel nese po dvou konektorech USB 2.0 a 3.0, dva audio konektory a nezbytná tlačítka a kontrolky.  
 
Dovnitř se vejdou dva desktopové pevné disky nebo až šest 2,5" zařízení, grafická karta může mít na délku maximálně 370 mm a chladič procesoru na výšku 165 mm. Přední 120mm ventilátory můžeme vyměnit za dva 140mm kousky a to samé platí pro vrchní, i když v jejich případě nemáme co měnit, protože v základní nabídce nejsou. 
 
Jak se ale liší MSI MAG Bunker? V podstatě jde o stejnou skříň, ovšem na místě pravé bočnice je v jejím případě kovový panel a také tu nenajdeme přední podsvícené ventilátory, jinak jde o to samé. Co se týče cen a dostupnosti na trhu se zatím nedozvíme nic. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa
Hermann Hauser, jeden ze zakladatelů společnosti ARM, se velmi kriticky vyjádřil k záměru NVIDIE převzít ARM z rukou japonské banky Softbank. Dle jeho slov by něco takového byla hotová katastrofa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň
Pokud někoho nebaví nudné krabicoidní počítačové skříně, má dnes už možnost si vybírat z mnoha jiných, které mají zajímavější tvary, i když to v řadě případů znamená neefektivní využití prostoru. Jak to je v případě Azza Pyramid Mini 806?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen
Před pár dny se objevily záhadné pády internetového prohlížeče Microsoft Edge při nastavení výchozího vyhledávače na Google. Chyba se přitom neobjevovala při vyhledávání přes vlastní vyhledávač Bing. Důvod havárií se už naštěstí povedlo odhalit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely
Společnost ViewSonic obohatila svou nabídku herních monitorů o dva nové stejně velké 31,5palcové modely, které využívají panely typu MVA. Ty jsou však rozdílné, a tak jsou rozdílné i samotné monitory VX3268-2KPC-MHD a VX3268-PC-MHD.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft příští měsíc bez dalších nákladů propojí Xbox Game Pass s xCloud Microsoft příští měsíc bez dalších nákladů propojí Xbox Game Pass s xCloud
Microsoft potvrdil to, co se šuškalo už před řadou dní. Odhodlá se propojit svou službu Xbox Game Pass Ultimate se streamováním pomocí technologie Project xCloud. Znamená to, že si nebudeme muset kupovat ani výkonný hardware a ani samotné kopie her.
Dnes, aktualita, Jan Vítek