www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI MAG Pylon: temperované sklo, kam se podíváš

MSI MAG Pylon: temperované sklo, kam se podíváš
, , aktualita
Společnost MSI neznáme zrovna jako výrobce skříní, a to jednoduše proto, že donedávna žádnou na svých stránkách nenabízela. Nyní však přibyla do její nabídky skříň MAG Pylon a také její levnější odnož MAG Bunker. Co nabízí?
K oblíbeným
reklama
MSI už jistě má s výrobou skříní své zkušenosti, a to jednoduše proto, že jde také o výrobce desktopových počítačů, a to především herních s výrazným designem. Stačilo tak vyrobit skříň v podobě samostatné komponenty, a to právě MAG Pylon a levnější MAG Bunker. V obou případech jde o modely patřící do "Gaming Gear", čili mezi herní skříně a Pylon je z nich ta lépe vybavená a samozřejmě i dražší. 
 
 
MSI MAG Pylon patří mezi middletowery a její objem je 45 litrů. Nelze očekávat subtilní skříňku, však její pravou i levou bočnici plus přední panel tvoří 4mm temperované sklo a to bude něco vážit, i když zbytek konstrukce je tvořen pouze 0,6mm SPCC plechem. Vepředu se také ukazují tři RGB podsvícené 120mm ventilátory, jež jsou pochopitelně synchronizovány pomocí softwaru MSI Mystic Light. 
 
 
Na snímku zachycujícím skříň z boku to vypadá, že je nahoře užší, ale to nejspíše jen někdo odbyl úpravu fotografie. Skleněné panely jsou přimontovány pomocí šroubků s velkými hlavičkami a na místech vstupu vzduchu k ventilátorům jsou schovány magneticky přichycené prachové filtry. 
 
 
Celkem je zde šest ventilátorových pozic, a to tři zmíněné vepředu, jedna vzadu a dvě nahoře. Rozměry skříně jsou 440 x 218 x 470 mm (H x Š x V) a hmotnost 8,4 kg. Uvnitř je místo pro základní desky formátu ATX, Micro ATX nebo Mini ITX, vrchní I/O panel nese po dvou konektorech USB 2.0 a 3.0, dva audio konektory a nezbytná tlačítka a kontrolky.  
 
Dovnitř se vejdou dva desktopové pevné disky nebo až šest 2,5" zařízení, grafická karta může mít na délku maximálně 370 mm a chladič procesoru na výšku 165 mm. Přední 120mm ventilátory můžeme vyměnit za dva 140mm kousky a to samé platí pro vrchní, i když v jejich případě nemáme co měnit, protože v základní nabídce nejsou. 
 
Jak se ale liší MSI MAG Bunker? V podstatě jde o stejnou skříň, ovšem na místě pravé bočnice je v jejím případě kovový panel a také tu nenajdeme přední podsvícené ventilátory, jinak jde o to samé. Co se týče cen a dostupnosti na trhu se zatím nedozvíme nic. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick
Společnost Epic Games ukázala ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick, ačkoliv tato technika vykreslování obrazu se při prezentaci hry nedostala zrovna do popředí. A přitom je využita pro řadu prvků. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih
Adobe je známý jako softwarová společnost, která si osvojila model předplatného a moderní pojetí "prodeje" softwaru. Zákazníci si nekupují kopii, nýbrž stornovatelnou licenci na využití produktu a co s tím může přicházet, nám nyní Adobe předvádí naživo. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd
Kdysi spirální galaxie NGC 4485 se v dávné minulosti téměř srazila s mnohem větší galaxií NGC 4490. Srážka nebyla přímá, ale i tak změnila menší galaxii v rodiště nových hvězd, na něž se nyní blíže podíval Hubble. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty
AMD už dokončuje svou novou generaci desktopových APU, což jsou čipy, které nesou kódové označení Picasso. A máme tu opět známého thajského leakera, který nám prozradí, jaké takty můžeme očekávat. O takty totiž zde půjde především. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
Přijdou Ryzen 3000 a Navi  už v červenci, nebo mnohem později? Přijdou Ryzen 3000 a Navi už v červenci, nebo mnohem později?
AMD dříve udávalo, že procesory Ryzen 3000 budou vypuštěny na trh v polovině roku, přičemž nyní se udává třetí kvartál, a my jsme tak uvažovali o jeho začátku. Zveřejněný program pro srpnovou akci HotChips ale vyvolává otázky.
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů