www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI MAG Pylon: temperované sklo, kam se podíváš

MSI MAG Pylon: temperované sklo, kam se podíváš
, , aktualita
Společnost MSI neznáme zrovna jako výrobce skříní, a to jednoduše proto, že donedávna žádnou na svých stránkách nenabízela. Nyní však přibyla do její nabídky skříň MAG Pylon a také její levnější odnož MAG Bunker. Co nabízí?
K oblíbeným
reklama
MSI už jistě má s výrobou skříní své zkušenosti, a to jednoduše proto, že jde také o výrobce desktopových počítačů, a to především herních s výrazným designem. Stačilo tak vyrobit skříň v podobě samostatné komponenty, a to právě MAG Pylon a levnější MAG Bunker. V obou případech jde o modely patřící do "Gaming Gear", čili mezi herní skříně a Pylon je z nich ta lépe vybavená a samozřejmě i dražší. 
 
 
MSI MAG Pylon patří mezi middletowery a její objem je 45 litrů. Nelze očekávat subtilní skříňku, však její pravou i levou bočnici plus přední panel tvoří 4mm temperované sklo a to bude něco vážit, i když zbytek konstrukce je tvořen pouze 0,6mm SPCC plechem. Vepředu se také ukazují tři RGB podsvícené 120mm ventilátory, jež jsou pochopitelně synchronizovány pomocí softwaru MSI Mystic Light. 
 
 
Na snímku zachycujícím skříň z boku to vypadá, že je nahoře užší, ale to nejspíše jen někdo odbyl úpravu fotografie. Skleněné panely jsou přimontovány pomocí šroubků s velkými hlavičkami a na místech vstupu vzduchu k ventilátorům jsou schovány magneticky přichycené prachové filtry. 
 
 
Celkem je zde šest ventilátorových pozic, a to tři zmíněné vepředu, jedna vzadu a dvě nahoře. Rozměry skříně jsou 440 x 218 x 470 mm (H x Š x V) a hmotnost 8,4 kg. Uvnitř je místo pro základní desky formátu ATX, Micro ATX nebo Mini ITX, vrchní I/O panel nese po dvou konektorech USB 2.0 a 3.0, dva audio konektory a nezbytná tlačítka a kontrolky.  
 
Dovnitř se vejdou dva desktopové pevné disky nebo až šest 2,5" zařízení, grafická karta může mít na délku maximálně 370 mm a chladič procesoru na výšku 165 mm. Přední 120mm ventilátory můžeme vyměnit za dva 140mm kousky a to samé platí pro vrchní, i když v jejich případě nemáme co měnit, protože v základní nabídce nejsou. 
 
Jak se ale liší MSI MAG Bunker? V podstatě jde o stejnou skříň, ovšem na místě pravé bočnice je v jejím případě kovový panel a také tu nenajdeme přední podsvícené ventilátory, jinak jde o to samé. Co se týče cen a dostupnosti na trhu se zatím nedozvíme nic. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů