www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI MAG Pylon: temperované sklo, kam se podíváš

MSI MAG Pylon: temperované sklo, kam se podíváš
, , aktualita
Společnost MSI neznáme zrovna jako výrobce skříní, a to jednoduše proto, že donedávna žádnou na svých stránkách nenabízela. Nyní však přibyla do její nabídky skříň MAG Pylon a také její levnější odnož MAG Bunker. Co nabízí?
K oblíbeným
reklama
MSI už jistě má s výrobou skříní své zkušenosti, a to jednoduše proto, že jde také o výrobce desktopových počítačů, a to především herních s výrazným designem. Stačilo tak vyrobit skříň v podobě samostatné komponenty, a to právě MAG Pylon a levnější MAG Bunker. V obou případech jde o modely patřící do "Gaming Gear", čili mezi herní skříně a Pylon je z nich ta lépe vybavená a samozřejmě i dražší. 
 
 
MSI MAG Pylon patří mezi middletowery a její objem je 45 litrů. Nelze očekávat subtilní skříňku, však její pravou i levou bočnici plus přední panel tvoří 4mm temperované sklo a to bude něco vážit, i když zbytek konstrukce je tvořen pouze 0,6mm SPCC plechem. Vepředu se také ukazují tři RGB podsvícené 120mm ventilátory, jež jsou pochopitelně synchronizovány pomocí softwaru MSI Mystic Light. 
 
 
Na snímku zachycujícím skříň z boku to vypadá, že je nahoře užší, ale to nejspíše jen někdo odbyl úpravu fotografie. Skleněné panely jsou přimontovány pomocí šroubků s velkými hlavičkami a na místech vstupu vzduchu k ventilátorům jsou schovány magneticky přichycené prachové filtry. 
 
 
Celkem je zde šest ventilátorových pozic, a to tři zmíněné vepředu, jedna vzadu a dvě nahoře. Rozměry skříně jsou 440 x 218 x 470 mm (H x Š x V) a hmotnost 8,4 kg. Uvnitř je místo pro základní desky formátu ATX, Micro ATX nebo Mini ITX, vrchní I/O panel nese po dvou konektorech USB 2.0 a 3.0, dva audio konektory a nezbytná tlačítka a kontrolky.  
 
Dovnitř se vejdou dva desktopové pevné disky nebo až šest 2,5" zařízení, grafická karta může mít na délku maximálně 370 mm a chladič procesoru na výšku 165 mm. Přední 120mm ventilátory můžeme vyměnit za dva 140mm kousky a to samé platí pro vrchní, i když v jejich případě nemáme co měnit, protože v základní nabídce nejsou. 
 
Jak se ale liší MSI MAG Bunker? V podstatě jde o stejnou skříň, ovšem na místě pravé bočnice je v jejím případě kovový panel a také tu nenajdeme přední podsvícené ventilátory, jinak jde o to samé. Co se týče cen a dostupnosti na trhu se zatím nedozvíme nic. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci
NVIDIA už dlouho nabízí své Game Ready Driver, které vždy ve své nové verzi reagují na nabídku nejdůležitějších herních novinek. Nyní tu máme Creator Ready Driver a je jasné, že půjde o stejnou věc, jen ne pro hry, ale pro jiné aplikace. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře
Na GDC byl představen další model headsetu Oculus Rift, který dostal prosté označení S. Jde o přímého následovníka původního modelu Oculus Rift, který stále vyžaduje kabely, ale nabízí vyšší rozlišení a schopnost se sám orientovat v prostoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu
Intel se odhodlal po řadě let zásadním způsobem vylepšit své běžné integrované grafické čipy. Chystá si 11. generaci grafické architektury a pro běžné GT2 to bude znamenat především jednu věc. Počet jednotek EU se navýší z 24 na 64. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre
Intel se také účastní GDC a je připraven se s námi podělit o své inovace v oblasti PC grafiky. Dozvíme se tak o Graphics Command Centre, které bude sloužit nastavení grafiky ve hrách či o komunitě The Odyssey nebo programu GameDev Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek