www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI oznamuje notebooky GE620 a GR620

MSI oznamuje notebooky GE620 a GR620
, , aktualita
Notebooky GE620 a GR620 jsou založeny na platformě Intel Huron River, přičemž první jmenovaný je zaměřen na hraní a druhý spíše na práci s multimédii. Oba mají ve výbavě 15,6palcovou obrazovku s rozlišením 1366 x 768 pixelů, LED podsvícení...
K oblíbeným
reklama
Notebooky GE620 a GR620 jsou založeny na platformě Intel Huron River, přičemž první jmenovaný je zaměřen na hraní a druhý spíše na práci s multimédii. Oba mají ve výbavě 15,6palcovou obrazovku s rozlišením 1366 x 768 pixelů, LED podsvícení a operační systém Windows 7 Home Premium.Disponují hmotností asi 2,4 kg, softwarem Easy Face pro rozpoznávání obličeje, technologií Cinema Pro, procesorem Intel Core druhé generace, pamětí DDR3, 320/500/640GB pevným diskem a DVD nebo Blu-ray mechanikou.

GR620 používá integrovaný grafický čip od Intelu, zatímco GE620 má grafickou kartu GeForce GT 540M s 1 GB paměti. Nechybí 4kanálový zvukový systém s THX TruStudio Pro, gigabitový Ethernet, čip Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1, čtečka karet 5v1, dva porty USB 3.0 a 6článková baterie.

Dostupnost nebyla oznámena.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD
Zakladatel Twitteru, Jack Dorsey, draží první tweet na světě z roku 2006. Nabízen je jako tzv. non-fungible token (NFT), což je koncept prodeje digitálních děl, který je v poslední době velmi populární.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu
Společnost ICON začala pro amerického developera 3Strands stavět domy pomocí 3D tisku. Ty by měly být bezpečnější, být odolnější vůči požáru a jiným přírodním živlům. Po Mexiku tak jde o druhý velký projekt.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře