www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI představilo řadu monitorů PRO MP242 pro online výuku

MSI představilo řadu monitorů PRO MP242 pro online výuku
, , aktualita
Společnost MSI představila trojici monitorů PRO MP242, které mají být šetrné k vašim očím a vašich dětí (máte-li nějaké). Nabídka zahrnuje MP242, MP242V a MP242, které se liší stojanem a spolu s tím i možnostmi polohování monitoru.
K oblíbeným
reklama
V nabídce monitorů společnosti MSI se objevila trojice nových monitorů PRO MP242, MP242V a MP242. Jde o stejné panely a rozdíly jsou zde v stojanech a možnostech polohové konfigurace monitoru. Nové monitory jsou určené zejména pro online výuku. Podle MSI dnes děti při online výuce stráví 6,5 hodiny denně před monitorem, a tak je ochrana jejich zraku velmi důležitá. Tyto monitory tak splňují standardy TÜV pro nízké vyzařování modrého světla. Nabídnou také obrazovku, která neodráží okolní světlo. Nechybí 2W reproduktory, na záď lze připojit malý počítač MSI Cubi a můžete využít montáže pomocí ramena MSI MT81. K dispozici je totiž VESA 100×100mm.
 
MSI PRO MP242P
 
Monitory mají 23,8" panel IPS s klasickým rozlišením Full HD (1920×1080 pixelů). Odezva činí 5 ms, maximální jas 250 cd/m2 a pozorovací úhly činí tradičních 178°. Lze počítat s typickým kontrastem 1000:1 a 99,1% pokrytím CIE 1976. Panel je schopen zobrazit 16,7 milionu barev, nicméně není nativně 8bitový, ale jde o 6bitovou verzi s FRC. Jako vstupy to máme HDMI 1.4 s maximální frekvencí 75 Hz a D-Sub (VGA), které podporuje maximálně 60 Hz.
 
Novinky se liší ve svých stojanech. PRO MP242 nabídne jen náklon o -5° do +23°, MP242V pak od -3° do +21°. Nejuniverzálnější je v tomto MP242P, který zvládne náklon od -8° do +20°, výškově je to ve 120mm rozsahu, do stran +/-30° a nechybí ani funkce pivota.
 
Zdroj: msi.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce
Philips 326P1H a 329P1H jsou monitory vhodné i pro práci vyžadující vysokou přesnost obrazu. Vybaveny jsou dokem USB-C a kamerou s Windows Hello. Philips 242E1GAEZ a 272E1GAEZ s FreeSync Premium naproti tomu najdou využití i při hraní her.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
AutoX vypouští flotilu autonomních taxi bez řidičů v čínském Šen-čenu AutoX vypouští flotilu autonomních taxi bez řidičů v čínském Šen-čenu
Máme zde další projekt autonomních vozů, který se zbavil záložních řidičů. Jde o AutoX, které do čínského Šen-čenu vypustilo 25 robotických vozů taxi bez těchto řidičů. V jiných městech jsou ještě stále přítomni.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet
Tzv. hate speech je dnes velkým tématem. Platforma YouTube proto zavede další kroky, které ji mají omezit. Při detekci urážlivého komentáře pisatele upozorní, zda ho chce opravdu odeslat a zda si nechce rozmyslet jinou formulaci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem
I když Apple nemá nic společného s operačním systémem Windows, Qualcomm naznačuje, že právě Apple M1 je tou pravou vzpruhou pro tento systém. Konkrétně jde o verzi určenou pro procesory na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake
Společnosti MSI se povedlo zveřejnit dva screenshoty z utility CPU-Z, které ukazují řadu podrobností o procesoru Intel Rocket Lake-S. Bohužel to ještě není finální model, ale inženýrský vzorek, ale i tak jde o zajímavé informace.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře