www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI představilo řadu monitorů PRO MP242 pro online výuku

MSI představilo řadu monitorů PRO MP242 pro online výuku
, , aktualita
Společnost MSI představila trojici monitorů PRO MP242, které mají být šetrné k vašim očím a vašich dětí (máte-li nějaké). Nabídka zahrnuje MP242, MP242V a MP242, které se liší stojanem a spolu s tím i možnostmi polohování monitoru.
K oblíbeným
reklama
V nabídce monitorů společnosti MSI se objevila trojice nových monitorů PRO MP242, MP242V a MP242. Jde o stejné panely a rozdíly jsou zde v stojanech a možnostech polohové konfigurace monitoru. Nové monitory jsou určené zejména pro online výuku. Podle MSI dnes děti při online výuce stráví 6,5 hodiny denně před monitorem, a tak je ochrana jejich zraku velmi důležitá. Tyto monitory tak splňují standardy TÜV pro nízké vyzařování modrého světla. Nabídnou také obrazovku, která neodráží okolní světlo. Nechybí 2W reproduktory, na záď lze připojit malý počítač MSI Cubi a můžete využít montáže pomocí ramena MSI MT81. K dispozici je totiž VESA 100×100mm.
 
MSI PRO MP242P
 
Monitory mají 23,8" panel IPS s klasickým rozlišením Full HD (1920×1080 pixelů). Odezva činí 5 ms, maximální jas 250 cd/m2 a pozorovací úhly činí tradičních 178°. Lze počítat s typickým kontrastem 1000:1 a 99,1% pokrytím CIE 1976. Panel je schopen zobrazit 16,7 milionu barev, nicméně není nativně 8bitový, ale jde o 6bitovou verzi s FRC. Jako vstupy to máme HDMI 1.4 s maximální frekvencí 75 Hz a D-Sub (VGA), které podporuje maximálně 60 Hz.
 
Novinky se liší ve svých stojanech. PRO MP242 nabídne jen náklon o -5° do +23°, MP242V pak od -3° do +21°. Nejuniverzálnější je v tomto MP242P, který zvládne náklon od -8° do +20°, výškově je to ve 120mm rozsahu, do stran +/-30° a nechybí ani funkce pivota.
 
Zdroj: msi.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář