www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI představuje netbook U115 s hybridním úložným systémem

MSI představuje netbook U115 s hybridním úložným systémem
, , aktualita
Abychom patřičně ignorovali námitky společnosti Psion, ihned přinášíme zprávu o novém netbooku MSI U115, jenž je vybaven hybridním úložným systémem složeným z HDD a SSD. Ten má především zajistit, aby se prodloužila výdrž netbooku při napájení...
reklama
Abychom patřičně ignorovali námitky společnosti Psion, ihned přinášíme zprávu o novém netbooku MSI U115, jenž je vybaven hybridním úložným systémem složeným z HDD a SSD. Ten má především zajistit, aby se prodloužila výdrž netbooku při napájení z baterie. Při ECO módu se tak odpojí pevný disk a využívá se pouze SSD.Další výhody má zajistit platforma Intel Menlow s procesorem Atom a čipovou sadou Poulsbo US15W. Rozměry netbooku činí 26 x 18 x 1,9 - 3,15 cm a hmotnost 1 kilogram. Sledovat budeme 10palcový širokoúhlý LCD displej s rozlišením 1024 x 600 a LED podsvícením.

Co se týče ostatních hardwarových specifikací, pak procesor tepe na 1,6 GHz, operační paměť DDR2-533 může být dle MSI navzdory specifikacím Intelu až 2 GB a pevný disk je zde o kapacitě až 160 GB, SSD 8, či 16 GB. Ostatní výbava je celkem standardní - čtečka karet (XD/SD/MMC/Memory Stick), 1,3 - 2Mpix webkamera, 3x USB 2.0, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 2.0 EDR (volitelně) a dva zabudované reproduktory. Baterie pak může být tříčlánková či šestičlánková, avšak i když se MSI chlubí vysokou výdrží, nesděluje ani přibližnou dobu.

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA
Izraelská společnost SpaceIL v noci na dnešek uskutečnila svůj záměr vyslat na Měsíc přistávací modul a k tomu využila služeb společnosti SpaceX a komunikační podporu pak zajistí americká NASA. Pro izraelský program to tak je velká premiéra. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek