www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI představuje netbook U115 s hybridním úložným systémem

MSI představuje netbook U115 s hybridním úložným systémem
, , aktualita
Abychom patřičně ignorovali námitky společnosti Psion, ihned přinášíme zprávu o novém netbooku MSI U115, jenž je vybaven hybridním úložným systémem složeným z HDD a SSD. Ten má především zajistit, aby se prodloužila výdrž netbooku při napájení...
K oblíbeným
reklama
Abychom patřičně ignorovali námitky společnosti Psion, ihned přinášíme zprávu o novém netbooku MSI U115, jenž je vybaven hybridním úložným systémem složeným z HDD a SSD. Ten má především zajistit, aby se prodloužila výdrž netbooku při napájení z baterie. Při ECO módu se tak odpojí pevný disk a využívá se pouze SSD.Další výhody má zajistit platforma Intel Menlow s procesorem Atom a čipovou sadou Poulsbo US15W. Rozměry netbooku činí 26 x 18 x 1,9 - 3,15 cm a hmotnost 1 kilogram. Sledovat budeme 10palcový širokoúhlý LCD displej s rozlišením 1024 x 600 a LED podsvícením.

Co se týče ostatních hardwarových specifikací, pak procesor tepe na 1,6 GHz, operační paměť DDR2-533 může být dle MSI navzdory specifikacím Intelu až 2 GB a pevný disk je zde o kapacitě až 160 GB, SSD 8, či 16 GB. Ostatní výbava je celkem standardní - čtečka karet (XD/SD/MMC/Memory Stick), 1,3 - 2Mpix webkamera, 3x USB 2.0, Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 2.0 EDR (volitelně) a dva zabudované reproduktory. Baterie pak může být tříčlánková či šestičlánková, avšak i když se MSI chlubí vysokou výdrží, nesděluje ani přibližnou dobu.

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů