reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

MSI uvádí na trh herní notebook s AMD A10

, , aktualita
MSI uvádí na trh herní notebook s AMD A10
Společnost MSI po novém herním notebooku GT70 Dragon představuje také nový GX60, což je také herní model, který je ale založený na platformě firmy AMD. Uvnitř najdeme to nejlepší od této firmy, a sice čtyřjádrové APU Trinity řady A10, k...
MSI uvádí na trh herní notebook s AMD A10
Společnost MSI po novém herním notebooku GT70 Dragon představuje také nový GX60, což je také herní model, který je ale založený na platformě firmy AMD. Uvnitř najdeme to nejlepší od této firmy, a sice čtyřjádrové APU Trinity řady A10, k tomu kartu Radeon HD 7970M a k tomu se přidává síťové řešení Killer E2200 Game Networking a Steel Series Gaming Keyboard, čili herní klávesnice, ovšem tentokrát bez podsvícení.

MSI zde oprášilo svou funkci TDE pro přetaktování grafické karty a také Cooler Boost pro zapnutí ventilátoru u chladiče notebooku na nejvyšší otáčky. Vedle toho tu je možnost využít AMD Eyefinity a stereoskopické 3D zobrazení, což se bude hodit vzhledem k přítomnosti mechaniky Blu-ray a 15,6" obrazovky s rozlišením 1920 x 1080.

Procesor A10 zde má pracovat na 2,3 - 3,2 GHz a je otázkou, zda bude vůbec využito jeho silné integrované jádro ve spolupráci s Radeonem HD 7970M. Vzhledem k velkému rozdílu ve výkonech těchto řešení asi ne, ovšem pak by bylo rozumnější namísto APU využít klasický procesor, a to nejlépe Intel, neboť ty nad AMD vedou především v poměru výkon/spotřeba.

Úložný prostor zde mimochodem zajistí 750GB disk se 7200 RPM (SSD tu kupodivu není ani v malé mSATA podobě), pak tu je 8 GB paměti DDR3-1600, čtečka karet, tři porty USB 3.0 + jeden 2.0, stereo reproduktory se subwooferem, webkamera, 9článková baterie, a to vše za doporučenou cenu 1300 USD. Tyto specifikace se týkají modelu GX60 1AC-021US a je otázkou, zda budou platit i pro lokalizovanou verzi/verze.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama