www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI vstupuje na trh s napájecími zdroji, nabízí řadu MPG GF

MSI vstupuje na trh s napájecími zdroji, nabízí řadu MPG GF
, , aktualita
Společnost MSI se pustila do výroby počítačových zdrojů a pro začátek si připravila tři modely, které patří do úvodní řady MPG GF. Ty zahrnují už podporu "nejnovějších karet firmy NVIDIA", ale zda to znamená i Ampere, to zatím není jasné.
K oblíbeným
reklama
Grafické karty NVIDIA GeForce generace Ampere totiž využijí i nový 12pinový napájecí konektor, pro který by tak nové zdroje MSI MPG GF už mohly být připraveny. Výrobce to sice přímo neuvádí, ale lze to vytušit z toho, že se na stránkách hned na začátku výčtu vlastností píše o podpoře nejnovějších karet NVIDIA. 
 
 
Napájecí zdroje MPG GF přichází v podobě A650GFA750GF a A850GF, čili s výkonem 650, 750 a 850 W a dále nabízí plně modulární design s plochými kabely, desetiletou záruku, 100% výbavu s japonskými 105 °C kondenzátory, aktivní PFC, certifikaci 80 Plus Gold, topologii LLC Half Bridge s DC-DC moduly a samozřejmě i všemožné ochrany proti nadproudu, zkratu, atd.
 
MSI také mluví o flexibilním rozdělení energie mezi CPU a grafickou kartou či kartami. Můžeme využít třeba konfiguraci třech 8pin GPU konektorů a dvou 8pin CPU konektorů, anebo čtyř GPU a jednoho CPU. 
 
Stránky prezentující nové zdroje by si zasloužily ještě doplnit o potřebné informace, což asi teprve budou, neboť aktuálně je přehled vlastností poněkud chudý a galerie neobsahuje ani jednu fotografii příslušenství. 
 
Dozvíme se ale ještě o chlazení pomocí 140mm ventilátoru a dle rozměrů 150 x 160 x 86 mm není ani 850W verze zrovna přerostlá. Efektivita dosahuje u všech modelů až 90 % a to je tak vše, co se zatím o těchto novinkách dozvíme.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů