www.svethardware.cz
>
>
>
>

MSI vstupuje na trh s napájecími zdroji, nabízí řadu MPG GF

MSI vstupuje na trh s napájecími zdroji, nabízí řadu MPG GF
, , aktualita
Společnost MSI se pustila do výroby počítačových zdrojů a pro začátek si připravila tři modely, které patří do úvodní řady MPG GF. Ty zahrnují už podporu "nejnovějších karet firmy NVIDIA", ale zda to znamená i Ampere, to zatím není jasné.
K oblíbeným
reklama
Grafické karty NVIDIA GeForce generace Ampere totiž využijí i nový 12pinový napájecí konektor, pro který by tak nové zdroje MSI MPG GF už mohly být připraveny. Výrobce to sice přímo neuvádí, ale lze to vytušit z toho, že se na stránkách hned na začátku výčtu vlastností píše o podpoře nejnovějších karet NVIDIA. 
 
 
Napájecí zdroje MPG GF přichází v podobě A650GFA750GF a A850GF, čili s výkonem 650, 750 a 850 W a dále nabízí plně modulární design s plochými kabely, desetiletou záruku, 100% výbavu s japonskými 105 °C kondenzátory, aktivní PFC, certifikaci 80 Plus Gold, topologii LLC Half Bridge s DC-DC moduly a samozřejmě i všemožné ochrany proti nadproudu, zkratu, atd.
 
MSI také mluví o flexibilním rozdělení energie mezi CPU a grafickou kartou či kartami. Můžeme využít třeba konfiguraci třech 8pin GPU konektorů a dvou 8pin CPU konektorů, anebo čtyř GPU a jednoho CPU. 
 
Stránky prezentující nové zdroje by si zasloužily ještě doplnit o potřebné informace, což asi teprve budou, neboť aktuálně je přehled vlastností poněkud chudý a galerie neobsahuje ani jednu fotografii příslušenství. 
 
Dozvíme se ale ještě o chlazení pomocí 140mm ventilátoru a dle rozměrů 150 x 160 x 86 mm není ani 850W verze zrovna přerostlá. Efektivita dosahuje u všech modelů až 90 % a to je tak vše, co se zatím o těchto novinkách dozvíme.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Poslední aktualizace PS5 vyřešila problém s hraním na Samsung QLED TV Poslední aktualizace PS5 vyřešila problém s hraním na Samsung QLED TV
Sony do první velké aktualizace PlayStationu 5 zahrnulo také opravu chyby, kvůli které nefungovalo hraní ve 4K s HDR a 120 Hz na televizích od Samsungu. Konzole se také konečně naučila automaticky přepínat mezi SDR a HDR podle herního titulu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Keynote Applu Spring Loaded bude 20. dubna. Co očekáváme? Keynote Applu Spring Loaded bude 20. dubna. Co očekáváme?
Apple včera oficiálně oznámil, že jeho jarní keynote se bude konat 20. dubna. Zatím můžeme jen spekulovat, co vše se představí. Takřka jisté jsou nové iPady Pro, možná to budou i nové Macy s procesory M1 a další.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
DARPA si vybrala i Blue Origin pro vývoj jaderného raketového pohonu DARPA si vybrala i Blue Origin pro vývoj jaderného raketového pohonu
Na planetě Kerbin jej už dávno používají, ale na Zemi jej ještě zbývá vyvinout, i když princip je jasný, stejně jako cesta k vývoji fungující verze. Jde o jaderný pohon pro rakety, jejž si nyní u amerických firem "objednala" DARPA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Alder Lake-S i P v blokových diagramech, jaké by mohlo být uspořádání? Alder Lake-S i P v blokových diagramech, jaké by mohlo být uspořádání?
Intel by měl mít zájem vyslat na trh procesorovou generaci Alder Lake co možná nejdříve, ale zda to bude opravdu ještě letos, to se uvidí. Prozatím se můžeme podívat na fanouškovské schematické znázornění desktopových verzí S i mobilních P či M. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Helikoptérka na Marsu zatím vyčkává, potřebuje softwarovou záplatu Helikoptérka na Marsu zatím vyčkává, potřebuje softwarovou záplatu
Na konci minulého týdne se měla poprvé do vzdušného prostoru Marsu dostat helikoptérka Ingenuity, ovšem přípravy na první let byly nakonec zrušeny, neboť se vyskytla jistá chyba. Nyní se čeká na softwarovou záplatu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek