reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

MSI vstupuje na trh s napájecími zdroji, nabízí řadu MPG GF

, , aktualita
MSI vstupuje na trh s napájecími zdroji, nabízí řadu MPG GF
Společnost MSI se pustila do výroby počítačových zdrojů a pro začátek si připravila tři modely, které patří do úvodní řady MPG GF. Ty zahrnují už podporu "nejnovějších karet firmy NVIDIA", ale zda to znamená i Ampere, to zatím není jasné.
MSI vstupuje na trh s napájecími zdroji, nabízí řadu MPG GF
Grafické karty NVIDIA GeForce generace Ampere totiž využijí i nový 12pinový napájecí konektor, pro který by tak nové zdroje MSI MPG GF už mohly být připraveny. Výrobce to sice přímo neuvádí, ale lze to vytušit z toho, že se na stránkách hned na začátku výčtu vlastností píše o podpoře nejnovějších karet NVIDIA. 
 
 
Napájecí zdroje MPG GF přichází v podobě A650GFA750GF a A850GF, čili s výkonem 650, 750 a 850 W a dále nabízí plně modulární design s plochými kabely, desetiletou záruku, 100% výbavu s japonskými 105 °C kondenzátory, aktivní PFC, certifikaci 80 Plus Gold, topologii LLC Half Bridge s DC-DC moduly a samozřejmě i všemožné ochrany proti nadproudu, zkratu, atd.
 
MSI také mluví o flexibilním rozdělení energie mezi CPU a grafickou kartou či kartami. Můžeme využít třeba konfiguraci třech 8pin GPU konektorů a dvou 8pin CPU konektorů, anebo čtyř GPU a jednoho CPU. 
 
Stránky prezentující nové zdroje by si zasloužily ještě doplnit o potřebné informace, což asi teprve budou, neboť aktuálně je přehled vlastností poněkud chudý a galerie neobsahuje ani jednu fotografii příslušenství. 
 
Dozvíme se ale ještě o chlazení pomocí 140mm ventilátoru a dle rozměrů 150 x 160 x 86 mm není ani 850W verze zrovna přerostlá. Efektivita dosahuje u všech modelů až 90 % a to je tak vše, co se zatím o těchto novinkách dozvíme.  


reklama
reklama
reklama