reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nakladatelství Portál provádí průzkum se Sunnysoft mResearch

13.5.2005, Pavel Bureš, článek
Nakladatelství Portál provádí průzkum se Sunnysoft mResearch
Nakladatelství Portál provádí přímo na veletrhu Svět knihy na pražském Výstavišti marketingový průzkum s využitím systému Sunnysoft mResearch.
(tisková zpráva)
Tazatelky využívají při práci s respondenty přístroje T-Mobile MDA Compact a datové přenosy GPRS. Průzkum tak probíhá rychleji, než kdyby se používaly tradiční prostředky - tužka a papír. Data jsou zároveň v reálném čase vyhodnocována. Vojtěch Klimeš, IT manažer nakladatelství Portál, říká: "Na veletrhu získáváme velice zajímavé informace. Některé z nich on-line publikujeme a přímo zde na Výstavišti si návštěvníci mohou prohlížet grafy výsledků na velkoplošném LCD monitoru Fujitsu Siemens na našem stánku." Nakladatelství Portál využívá i další mobilní technologie, příkladem je systém pro prodej, sběr objednávek a sledování komisních skladů v knižní distribuci Sunnysoft mAgent.

"Svět knihy je krásná výstava. Jsme rádi, že Portálu pomáhají naše technologie nejen při prodeji a distribuci knížek, ale i při marketingovém průzkumu. Naše spolupráce probíhá již dva roky a to, co můžete vidět tady, je ukázkou vynikající práce našich přátel z Portálu. U projektů ze světa informačních technologií se někdy opomíjí klíčový vliv manažerů a klíčových uživatelů na straně zákazníka. Fakticky je tento vliv určující a za úspěšnou implementací technologií v Portálu stojí právě taková práce," říká Jan Sedláček, vedoucí oddělení mobilních řešení v Sunnysoftu.
O společnosti Portál
Nakladatelství Portál se za patnáct let své existence prosadilo na knižním trhu jako vydavatel kvalitních publikací a v roce 2004 se umístilo na dvanáctém místě mezi producenty knih v České republice. Svou publikační činností pokrývá široké spektrum oblastí - vydává odborné publikace a slovníky z oboru pedagogiky, psychologie, sociální práce, politologie, médií a komunikace. Kromě odborné literatury nabízí také knižní rozhovory, literaturu faktu, příběhy, rádce životního stylu, hry a náměty pro volný čas i příručky pro rodiče.
Knižní produkci doplňují časopisy Psychologie Dnes, Děti a my, Rodina a škola a Informatorium 3-8, které jsou také vydávány nakladatelstvím Portál.
reklama