reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Nanoxia uvádí tichou skříň pro malé sestavy

, , aktualita
Nanoxia uvádí tichou skříň pro malé sestavy
Společnost Nanoxia se v minulém roce vrátila do povědomí veřejnosti představením skříně Deep Silence a od té doby stačila přijít s několika jejími verzemi. Nyní přináší model Deep Silence 4, což je malá skříň pro sestavy založené na základních...
Nanoxia uvádí tichou skříň pro malé sestavy
Společnost Nanoxia se v minulém roce vrátila do povědomí veřejnosti představením skříně Deep Silence a od té doby stačila přijít s několika jejími verzemi. Nyní přináší model Deep Silence 4, což je malá skříň pro sestavy založené na základních deskách formátů Micro ATX nebo Mini ITX.

I tato skříň tak trochu připomíná produkci známé společnosti Fractal Design, takže jde o jednoduše vypadající model s plným předním panelem, respektive dvířky s bočními průduchy. Rozměry Deep Silence 4 jsou 380 x 200 x 480 mm (V x Š x H) a hmotnost 7,8 kg.

Vejdou se do ní až 395 mm dlouhé karty, dvě 5,25" mechaniky, pět pevných disků či SSD a pak tu je zcela dole fixní klec pro jedno SSD. Přední I/O panel zahrnuje dva USB 3.0, jeden USB 2.0 plus audio pro sluchátka a mikrofon. Ventilátory pomůže řídit jeden dvoukanálový regulátor, který je již od výroby napojen na dva předinstalované 120mm ventilátory série Deep Silence (vepředu a vzadu).

Deep Silence 4 bude k dispozici ve třech barevných verzích - černé, antracitové a bílé, přičemž první dvě přijdou na 73 euro a bílá stojí o 2 eura více.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama