www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nanoxia uvádí tichou skříň pro malé sestavy

Nanoxia uvádí tichou skříň pro malé sestavy
, , aktualita
Společnost Nanoxia se v minulém roce vrátila do povědomí veřejnosti představením skříně Deep Silence a od té doby stačila přijít s několika jejími verzemi. Nyní přináší model Deep Silence 4, což je malá skříň pro sestavy založené na základních...
K oblíbeným
reklama
Společnost Nanoxia se v minulém roce vrátila do povědomí veřejnosti představením skříně Deep Silence a od té doby stačila přijít s několika jejími verzemi. Nyní přináší model Deep Silence 4, což je malá skříň pro sestavy založené na základních deskách formátů Micro ATX nebo Mini ITX.

I tato skříň tak trochu připomíná produkci známé společnosti Fractal Design, takže jde o jednoduše vypadající model s plným předním panelem, respektive dvířky s bočními průduchy. Rozměry Deep Silence 4 jsou 380 x 200 x 480 mm (V x Š x H) a hmotnost 7,8 kg.

Vejdou se do ní až 395 mm dlouhé karty, dvě 5,25" mechaniky, pět pevných disků či SSD a pak tu je zcela dole fixní klec pro jedno SSD. Přední I/O panel zahrnuje dva USB 3.0, jeden USB 2.0 plus audio pro sluchátka a mikrofon. Ventilátory pomůže řídit jeden dvoukanálový regulátor, který je již od výroby napojen na dva předinstalované 120mm ventilátory série Deep Silence (vepředu a vzadu).

Deep Silence 4 bude k dispozici ve třech barevných verzích - černé, antracitové a bílé, přičemž první dvě přijdou na 73 euro a bílá stojí o 2 eura více.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000 CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000
Člen komunity serveru ComputerBase vytvořil utilitu, která je určena pro ladění procesorů AMD Ryzen, pro které AMD připravilo funkci Curve Optimizer. Jde tak v důsledku o ladění výkonu, ale i spotřeby procesorů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře