www.svethardware.cz
>
>
>

NEC přináší 26" MultiSync monitor s certifikací SWOP

NEC přináší 26" MultiSync monitor s certifikací SWOP
, , aktualita
Společnost NEC svým zákazníkům přináší 26" monitor MultiSync LCD2690WUXi2. Jedná se o LCD monitor s certifikací SWOP (Specifications for Web Offset Publication), jenž prošel testem GRACoL Grade 1. Měl by tedy poskytnout barevně věrný obraz,...
K oblíbeným
reklama
Společnost NEC svým zákazníkům přináší 26" monitor MultiSync LCD2690WUXi2. Jedná se o LCD monitor s certifikací SWOP (Specifications for Web Offset Publication), jenž prošel testem GRACoL Grade 1. Měl by tedy poskytnout barevně věrný obraz, což dokazuje tím, že ve specifikacích slibuje 97,8procentní pokrytí barvového prostoru AdobeRGB.LCD2690WUXi2 je k vidění na Macworld Conference a Expo 2009 (Moscone Center, San Francisco, Kalifornie), kde se ukazuje se svým rozlišením 1920 x 1200, kontrastním poměrem 1000:1 a jasem 320 cd/2. Obrazovka je zde typu IPS, monitor využívá technologii ColorComp (vyrovnává zobrazení barev po ploše monitoru) a je kompatibilní s NEC SpectraViewII Color Calibration Solution. Mezi vstupy pak patří DVI-I, DVI-D a 15-pin D-sub a nakonec se zde setkáme s podporou pro programovatelné 12bitové LUT pro kalibraci a se světelným senzorem pro automatickou úpravu podsvícení.

Monitor má být dostupný ihned za 1 200 USD se zárukou na 4 roky (včetně podsvícení).

Zdroj: TZ NEC
reklama
Nejnovější články
AMD Renoir: nová APU už v lednu? AMD Renoir: nová APU už v lednu?
Můžeme být velice zvědaví na to, v jakém světle se ukáže příští generace APU od společnosti AMD. Očekáváme totiž už přechod na 7nm výrobní technologii a snad už i podstatný nárůst výkonu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Gigabyte Aorus RGB: více megahertz i LED Gigabyte Aorus RGB: více megahertz i LED
Společnost Gigabyte pod značkou Aorus připravila novou sadu pamětí RAM, a to v rámci řady Aorus RGB Memory. Jedná se o sadu s kapacitou 16 GB a možností dokoupit dvě svící atrapy navíc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel NUC 10 dorazí s až šestijádrovými procesory Comet Lake-U Intel NUC 10 dorazí s až šestijádrovými procesory Comet Lake-U
Nedávno jsme se dozvěděli o tom, že Intel brzy vypustí ze své nabídky NUC Crimson Canyon s nepovedeným 10nm procesorem. Jako náhrada přijdou NUC 10 vybavené procesory Comet Lake-U, čili opět 14nm čipy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Anthem Icetide: probíhá veřejný test první nové sezónní události Anthem Icetide: probíhá veřejný test první nové sezónní události
Anthem bylo další zklamání v podání studia BioWare, které namísto živoucího světa plného zábavy dodalo nedodělanou hru, jejíž vývoj ztratil směr. V září jsme se ale dozvěděli, že Anthem čekají zásadní změny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
BIOS desky MSI Creator TRX40 ukazuje nové možnosti taktování Threadripperů BIOS desky MSI Creator TRX40 ukazuje nové možnosti taktování Threadripperů
Procesory Ryzen Threadripper se začnou prodávat až ke konci tohoto měsíce, kdy přijde na trh také nový Ryzen 9 3950X. Tyto procesory tak můžeme zatím zkoumat jen z teoretického hlediska, nicméně jsou tu i desky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře