www.svethardware.cz
>
>
>

Nejlepší hráči Valorantu si údajně vydělají 25000 USD měsíčně

Nejlepší hráči Valorantu si údajně vydělají 25000 USD měsíčně
, , aktualita
Nejúspěšnější hráči počítačových her si vydělají nemálo peněz. Kyedae Shymko v jednom ze svých streamů i prozradila kolik. Ve hře Valorant by ti nejlepší měli dle jejích slov dostávat až 25000 USD měsíčně.
K oblíbeným
reklama
Esports je poslední dobou velkým tématem. Hraním počítačových her se totiž dají vydělat velmi slušné peníze. Jaké, to prozradila Kyedae Shymko, přítelkyně hráče Tysona "TenZ" Ngo z týmu Sentinels. Ta se o částkách zmínila v jednom ze svých streamů, kde zveřejnila částky pro nejlepší hráče počítačové hry Valorant.
 
Valorant
 
Dle jejích slov si nejlepší hráči jako Jay "sinatraa" Won (Sentinels) nebo Nicholas "nitr0" Cannella (100 Thieves) vydělají měsíčně až 25000 USD (přes 540 tisíc Kč). Ročně to tak dělá velmi solidních 300 tisíc USD, tedy více než 6,5 milionu, je-li to skutečně pravda. Oba hráči jsou velkými jmény díky jejich kariéře v jiných hrách, jmenovitě jde o Overwatch, resp. CS:GO.
 
 
Zdroj: msn.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple AirTag zjistí, zda vás někdo sleduje. Funguje i s Androidem Apple AirTag zjistí, zda vás někdo sleduje. Funguje i s Androidem
Apple před pár dny představil nové přívěšky AirTag, které slouží k vyhledávání věcí. Vedle toho ale mají i několik zajímavých funkcí. Je zde ochrana proti zneužití v případě nálezu i detekce nechtěného sledování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Stavbu 7nm továrny Intelu v Irsku ohrozil koronavirus, zpoždění zatím nenastalo Stavbu 7nm továrny Intelu v Irsku ohrozil koronavirus, zpoždění zatím nenastalo
Intel aktuálně v irském Leixlip pilně buduje zbrusu novou továrnu, v níž se budou vyrábět čipy chystanou 7nm technologií s EUV. Nyní se ovšem dle irské RTE mezi pracovníky na stavbě objevila nákaza COVID-19, ovšem stavba stále běží. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ampere GA102-225 vyfocen, prototyp otestován v těžbě Etherea Ampere GA102-225 vyfocen, prototyp otestován v těžbě Etherea
Server VideoCardz přinesl fotografii zbrusu nového GPU NVIDIA GA102-225, které se stane základem nové karty GeForce RTX 3080 Ti. Inženýrská verze této karty také byla už otestována v těžbě Etherea. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Autopilota Tesly je velmi jednoduché "oblbnout", aby jel bez řidiče Autopilota Tesly je velmi jednoduché "oblbnout", aby jel bez řidiče
Před pár dny se stala vážná nehoda vozu Tesla, která si vyžádala dva lidské životy. Vše napovídá tomu, že vůz asi nikdo neřídil. V Consumer Reports tedy vyzkoušeli, jak těžké je rozjet Autopilota bez řidiče. A je to překvapivě snadné.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ITS tiskárny Canon Pixma G540 a G640 přináší 6inkoustový tisk ITS tiskárny Canon Pixma G540 a G640 přináší 6inkoustový tisk
Canon představil ITS tiskárnu Pixma G540 a multifunkci G640, které se mohou pochlubit systémem 6 inkoustů. Přibyla červená a šedá barva. Tyto barvy mají zajistit kvalitnější tisk fotografií s lepšími odstíny.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře