www.svethardware.cz
>
>
>

Nejlepší hráči Valorantu si údajně vydělají 25000 USD měsíčně

Nejlepší hráči Valorantu si údajně vydělají 25000 USD měsíčně
, , aktualita
Nejúspěšnější hráči počítačových her si vydělají nemálo peněz. Kyedae Shymko v jednom ze svých streamů i prozradila kolik. Ve hře Valorant by ti nejlepší měli dle jejích slov dostávat až 25000 USD měsíčně.
K oblíbeným
reklama
Esports je poslední dobou velkým tématem. Hraním počítačových her se totiž dají vydělat velmi slušné peníze. Jaké, to prozradila Kyedae Shymko, přítelkyně hráče Tysona "TenZ" Ngo z týmu Sentinels. Ta se o částkách zmínila v jednom ze svých streamů, kde zveřejnila částky pro nejlepší hráče počítačové hry Valorant.
 
Valorant
 
Dle jejích slov si nejlepší hráči jako Jay "sinatraa" Won (Sentinels) nebo Nicholas "nitr0" Cannella (100 Thieves) vydělají měsíčně až 25000 USD (přes 540 tisíc Kč). Ročně to tak dělá velmi solidních 300 tisíc USD, tedy více než 6,5 milionu, je-li to skutečně pravda. Oba hráči jsou velkými jmény díky jejich kariéře v jiných hrách, jmenovitě jde o Overwatch, resp. CS:GO.
 
 
Zdroj: msn.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nvidia uvádí CPU Grace na ARMu: 10× výkonnější než DGX s procesorem x86 Nvidia uvádí CPU Grace na ARMu: 10× výkonnější než DGX s procesorem x86
Nvidia přichází s novým procesorem a chce konkurovat platformě x86 se serverovými procesory na bázi ARMu. Její nové CPU Grace má nabídnout až 10× větší výkon v HPC a výpočtech AI proti řešení DGX s procesory x86.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Corsair uvádí klávesnici K70 RGB TKL a dvojici myší Sabre (RGB) Pro Corsair uvádí klávesnici K70 RGB TKL a dvojici myší Sabre (RGB) Pro
I na český trh se v tichosti dostala trojice novinek od Corsairu: kompaktní herní mechanika bez numerického bloku a dvě lehké herní myši, které jsou dostupné s podsvícením RGB i bez něj. Jaké jsou parametry a ceny?
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AMD Ryzen 7 5700G ve finální verzi otestován AMD Ryzen 7 5700G ve finální verzi otestován
Vypadá to, že vypuštění nových APU Ryzen 5000 pro desktopy už na sebe nenechá dlouho čekat, a tak se brzy dozvíme, zda ta budou k dispozici i pro volný prodej v maloobchodě. Mezitím tu máme model Ryzen 7 5700G.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake nyní i na 3,5palcové minidesce Comet Lake nyní i na 3,5palcové minidesce
Společnost Aaeon specializující se na malé desky pro komerční systémy si připravila speciální model s paticí LGA 1200, který je tak určen pro desktopové procesory Intel Comet Lake. Co taková 3,5" deska nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Noctua připraví nové montážní kity pro LGA 1700 a dnešní chladiče Noctua připraví nové montážní kity pro LGA 1700 a dnešní chladiče
Desktopové procesory Intel se s nástupem další generace zvětší, respektive prodlouží, ovšem dle reakce firmy Noctua nebude zcela nutné pořizovat nový procesorový chladič. Noctua nám opět připraví nové montážní sady. 
Včera, aktualita, Jan Vítek