reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA USB PRODUKTŮ

, , zpráva
Společnost TN TRADE spol.s r.o. zastupuje dva velmi silné výrobce USB produktů.

Na pole produktů USB vstupuje razantně další distributor. Ptáte se kdo ??? Je to TN TRADE spol.s r.o., dnes již mezinárodní společnost s pobočkami v České republice, Slovenské republice, Polsku a Maďarsku. O USB jsme toho tady psali již hodně, ale tato nabídka skutečně stojí za to.. Společnost TNTRADE spol.s r.o. totiž zastupuje dva velmi silné výrobce USB produktů a to tajwanské společnosti TITAN COMPUTER a SKYMASTER.

Síře nabídky, ale zdá že i ceny produktů, těchto společností a zejména SKYMASTERu u nás zřejmě nemá konkurenci. Ale více informací než na domácích stránkách výrobců naleznete na http://www.chladice.cz, kam se společnost TNTRADE spol.s r.o. rozhodla prozatím nabídku USB umístit než pro tyto produkty zaregistruje vhodnou doménu. Ale teď už dost teorie a začněme si představovat jednotlivé produkty.

Společnost TITAN COMPUTER uvedla prostřednictvím TNTRADE spol.s r.o. na náš trh celkem 5 produktů. Prvním z nich je výše vyobrazený USB Hub s označením DT-HU98 , který umožnuje Plug and Play připojení až 4 USB produktů a má velmi zajímavý design. Na něho se dá fyzicky umístit do sloupku další produkt společnosti TITAN COMPUTER a to USB Music box s označením DT-SA98 , který Vám umožnuje bez použití zvukové karty (digitální karta je zabudována přímo v tomto zařízení) připojit pomocí USB standardní reproduktory, mikrofón a sluchátka.

Dalším produktem společnosti TITAN COMPUTER jsou USB kabely, ale ne jen obyčejné, ale s přepěťovou ochranou a přitom stojí téměř stejně jako "obyčejný USB kabel". Tyto USB Safe kabely mají označení DT-CB01 . Tato investice se Vám určitě vyplatí. Ochrana při průtoku větším než 500mA přeruší tok proudu a po jeho poklesu opět ho samostatně propojí. Použitím těchto kabelů můžete při jedinném problému ušetřit až několik tisíc za výměnnu poškozeného USB produktu.

Předposledním produktem v nabídce TITAN COMPUTER je USB Hub s označením DT-NU100. Tento model je určen pro nízkonapěťová zařízení a svými rozměry je především určen k přenosným počítačům.

No a posledním produktem z nabídky společnosti TITAN COMPUTER je produkt s kódovým označením DT-101 USB LAN a je to ve skutečnosti produkt pro instalaci sítě až 12 počítačů přes USB.

A konečně se dostáváme k produktům tajwanské společnosti SKYMASTER. Abychom Vás tu nějak moc nezatěžovali, neboť všechny informace včetně cen najdete na http://www.chladice.cz uvedeme pouze jejich přehled, abychom Vás přesvědčili, že návštěva tohoto serveru stojí za to...

V nabídce tajwanské společnosti SKYMASTER totiž naleznete celou řadu produktů a mezi nimi externí USB huby, interní USB Huby zabudovatelné do slotu a do 3,5" palcové pozice místo FDD, PCI to USB card (pro případ, když nemáte USB), USB speaker konvertor, čtečky SmartMedia a Compact Flash karet přes USB, USB ethernet adaptér 10BaseT (převede USB na TP konektor), USB to parallel cable (udělá z Vaší tiskárny USB zařízení), USB to serial cable DB9 (i váš externí modem nyní může jet přes USB), USB to SCSI (SCSI zařízení připojíte přes USB) a další spousta produktů včetně různě dlouhých a různobarvných kabelů.

Věřím, že Vás tento přehled produktů přesvědčil, že nabídka je opravdu úcthodná, takže pokud ano neváhejte a podívejte se na http://www.chladice.cz

Placená inzerce

reklama
reklama
reklama