www.svethardware.cz
>
>
>

Nejsledovanější video na YouTube překonalo 10 miliard zhlédnutí

Nejsledovanější video na YouTube překonalo 10 miliard zhlédnutí
, , aktualita
Gangnam Style bylo první video, které na YouTube překonalo hranici jedné miliardy zhlédnutí. Zdaleka ale není tím prvním, které překonalo 10 miliard. To se povedlo dětskému videu Baby Shark Dance.
K oblíbeným
reklama
Platforma YouTube je domovem pro obrovské množství videoklipů. Drtivá většina propadne, některé se ale virálně šíří a dosahují extrémně vysokých počtu zhlédnutí. Asi mnoho lidí si pamatuje první překonání hranice 1 miliardy zhlédnutí, což se povedlo korejskému videoklipu Gangnam Style od PSY. I když od té doby získalo ještě několik miliard, s nynějším počtem 4,3 miliardy zhlédnutí se dokonce nedostalo ani do Top 10 a musí se spokojit s 11. místem. Máme zde ale první video, které překonalo další kulatou hranici, tentokrát 10 miliard zhlédnutí.
 
 
A světe div se, za videoklipem opět stojí Jižní Korea. Znovu jde o hudební video, tentokrát je to ale video pro děti. Jmenuje se Baby Shark Dance od Pinkfong Baby Shark - Kids' Songs & Stories a na YouTube bylo nahráno v červnu 2016. V listopadu 2020 se stalo nejúspěšnějším klipem na YouTube a tím zůstává dodnes. Pro zajímavost, na druhé místě je Despacito (Luis Fonsi), tento klip zatím nasbíral 7,7 miliardy zhlédnutí.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zaměstnanec AMD potvrzuje, Navi 24 z RX 6500 XT je hlavně pro mobilní APU Zaměstnanec AMD potvrzuje, Navi 24 z RX 6500 XT je hlavně pro mobilní APU
To, co zaznělo včera v naší diskuzi, bylo potvrzeno jedním ze zaměstnanců firmy AMD. Grafický čip Navi 24, který se ocitl i na tolik kritizované kartě Radeon RX 6500 XT, patří především po bok mobilních Rembrandtů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel získal pro svý bitcoinový ASIC první zákazníky Intel získal pro svý bitcoinový ASIC první zákazníky
Intel sám ještě nepředstavil svůj ASIC s kódovým označením Bonanza Mine, o němž se přímo od něj dozvíme více až 23. února. Nyní se ale dozvídáme něco o tom, pro koho bude tento hardware určen.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel v irské Fab 34 dosáhl důležitého milníku v nasazení 7nm procesu Intel v irské Fab 34 dosáhl důležitého milníku v nasazení 7nm procesu
Už v roce 2019 začal Intel realizovat svůj plán na rozšíření své výroby v irském Leixlip, a to s cílem spustit později výrobu pomocí 7nm procesu, který je nyní označován jako Intel 4. Přípravy pokračují dle 4letého plánu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Přetaktovaný Intel Core i3-12300 rozdrtil rekord 4jádrových CPU v počítání pí Přetaktovaný Intel Core i3-12300 rozdrtil rekord 4jádrových CPU v počítání pí
Procesory Alder Lake je možné na vhodných základních deskách přetaktovat i ve verzích s uzamčeným násobičem. Core i3-12300 byl takto vyhnán na frekvenci více než 5,4 GHz a ustanovil nový rekord v počítání čísla pí mezi 4jádrovými CPU.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Radeon RX 6500 XT v testech, zavládlo zklamání Radeon RX 6500 XT v testech, zavládlo zklamání
Recenze nové karty AMD Radeon RX 6500 XT se dostaly na svět a lze říci, že dle očekávání mají jejich autoři k nadšení velice daleko. Jde tu přitom o kombinaci více faktorů ovlivněných stavem dnešního trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů