www.svethardware.cz
>
>
>

Nejsledovanější video na YouTube překonalo 10 miliard zhlédnutí

Nejsledovanější video na YouTube překonalo 10 miliard zhlédnutí
, , aktualita
Gangnam Style bylo první video, které na YouTube překonalo hranici jedné miliardy zhlédnutí. Zdaleka ale není tím prvním, které překonalo 10 miliard. To se povedlo dětskému videu Baby Shark Dance.
K oblíbeným
reklama
Platforma YouTube je domovem pro obrovské množství videoklipů. Drtivá většina propadne, některé se ale virálně šíří a dosahují extrémně vysokých počtu zhlédnutí. Asi mnoho lidí si pamatuje první překonání hranice 1 miliardy zhlédnutí, což se povedlo korejskému videoklipu Gangnam Style od PSY. I když od té doby získalo ještě několik miliard, s nynějším počtem 4,3 miliardy zhlédnutí se dokonce nedostalo ani do Top 10 a musí se spokojit s 11. místem. Máme zde ale první video, které překonalo další kulatou hranici, tentokrát 10 miliard zhlédnutí.
 
 
A světe div se, za videoklipem opět stojí Jižní Korea. Znovu jde o hudební video, tentokrát je to ale video pro děti. Jmenuje se Baby Shark Dance od Pinkfong Baby Shark - Kids' Songs & Stories a na YouTube bylo nahráno v červnu 2016. V listopadu 2020 se stalo nejúspěšnějším klipem na YouTube a tím zůstává dodnes. Pro zajímavost, na druhé místě je Despacito (Luis Fonsi), tento klip zatím nasbíral 7,7 miliardy zhlédnutí.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TDK, SDK a Toshiba představují MAS-MAMR a cestu za 30TB+ HDD TDK, SDK a Toshiba představují MAS-MAMR a cestu za 30TB+ HDD
Společnosti TDK, SDK a Toshiba společně vyvíjí technologie pro pevné disky blízké budoucnosti. Další slibnou technologií je MAS-MAMR, který díky mikrovlnnému působení opět o něco zvyšuje hustotu dat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
MrBeast je podle Forbesu nejlépe placeným youtuberem MrBeast je podle Forbesu nejlépe placeným youtuberem
Pozice nejlépe placeného youtubera se pro rok 2021 změnila a vítězem se stal MrBeast. Jeho videa dosud nasbírala přes 14 miliard zhlédnutí a za rok si vydělá desítky milionů dolarů. Ty ale zpravidla rozdává.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Block Jacka Dorseyho chce více decentralizovat Bitcoin Block Jacka Dorseyho chce více decentralizovat Bitcoin
Jacka Dorseyho známe především z Twitteru, ten ale nedávno opustil. Věnovat se chce nyní kryptoměnám a jeho firma Block hodlá vrátit těžbu Bitcoinu zase k běžným lidem a více ji decentralizovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Intel Raptor Lake: nejen více jader, ale i podstatně objemnější cache? Intel Raptor Lake: nejen více jader, ale i podstatně objemnější cache?
Většina procesorů Alder Lake je právem považována za horké novinky, a přitom ještě letos mají na trh nastoupit procesory Raptor Lake, které jsme dříve viděli spíše jako "Alder Lake Refresh", ale postupně se ukazuje něco jiného. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Intel vypustil do světa NUC 11 Essential s procesory Jasper Lake Intel vypustil do světa NUC 11 Essential s procesory Jasper Lake
Už označení NUC 11 Essential nám napovídá, že tu nepůjde o nejmodernější mikroarchitekturu a ani ne o výkonné počítače. Máme tu však i tak relativně nové procesory Jasper Lake v podobě Pentií a Celeronů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek