www.svethardware.cz
>
>
>

Nejsledovanější video na YouTube překonalo 10 miliard zhlédnutí

Nejsledovanější video na YouTube překonalo 10 miliard zhlédnutí
, , aktualita
Gangnam Style bylo první video, které na YouTube překonalo hranici jedné miliardy zhlédnutí. Zdaleka ale není tím prvním, které překonalo 10 miliard. To se povedlo dětskému videu Baby Shark Dance.
K oblíbeným
reklama
Platforma YouTube je domovem pro obrovské množství videoklipů. Drtivá většina propadne, některé se ale virálně šíří a dosahují extrémně vysokých počtu zhlédnutí. Asi mnoho lidí si pamatuje první překonání hranice 1 miliardy zhlédnutí, což se povedlo korejskému videoklipu Gangnam Style od PSY. I když od té doby získalo ještě několik miliard, s nynějším počtem 4,3 miliardy zhlédnutí se dokonce nedostalo ani do Top 10 a musí se spokojit s 11. místem. Máme zde ale první video, které překonalo další kulatou hranici, tentokrát 10 miliard zhlédnutí.
 
 
A světe div se, za videoklipem opět stojí Jižní Korea. Znovu jde o hudební video, tentokrát je to ale video pro děti. Jmenuje se Baby Shark Dance od Pinkfong Baby Shark - Kids' Songs & Stories a na YouTube bylo nahráno v červnu 2016. V listopadu 2020 se stalo nejúspěšnějším klipem na YouTube a tím zůstává dodnes. Pro zajímavost, na druhé místě je Despacito (Luis Fonsi), tento klip zatím nasbíral 7,7 miliardy zhlédnutí.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mladý hacker dostal od Applu odměnu přes 100 tisíc USD za hacknutí Macu Mladý hacker dostal od Applu odměnu přes 100 tisíc USD za hacknutí Macu
Spousta firem má tzv. program bug bounty, kdy hackerům za poskytnutí informací o napadení může vyplatit odměnu. Mladý Ryan Pickern dostal rekordní odměnu více než 100 tisíc USD za hack Maců, který mu umožnil např. přistoupit ke kameře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Astronomové v relativní blízkosti poprvé objevili pomalu blikající magnetar Astronomové v relativní blízkosti poprvé objevili pomalu blikající magnetar
Pokud bychom mohli vlastníma očima pozorovat neutronové hvězdy v jejich nejsilnějším spektru, byl by daný magnetar pro nás jedním z nejzářivějších objektů na obloze. Ne tedy vždy, ale jen občas, a to asi třikrát za hodinu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3050 je a není na trhu, ceny dostupných karet jsou absurdní GeForce RTX 3050 je a není na trhu, ceny dostupných karet jsou absurdní
Nástup karet GeForce RTX 3050 na trh představoval další naději na to, že se bude prodávat produkt za slušnou cenu pro ty, kteří by si rádi zahráli i náročnější hry, ale nechtějí moc utrácet. Jaká je realita? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Herní Chromebooky se zřejmě chystají na trh, k čemu ale budou? Herní Chromebooky se zřejmě chystají na trh, k čemu ale budou?
Označení herní Chromebook působí jako protimluv, nicméně slovo herní je dnes spojováno už se všemožným hardwarem, ať už má ve výsledku jít třeba jen o barevné LED. Jak tomu ale bude v případě Chromebooků? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
DDR4-2400 až DDR5-6200: jak škáluje výkon na Alder Lake-S? DDR4-2400 až DDR5-6200: jak škáluje výkon na Alder Lake-S?
Server Techspot se zaměřil na test pamětí DDR4 a DDR5 s efektivními takty od 2400 po 6200 MHz. Cílem bylo zjistit, jak se tato výbava podepíše na celkovém výkonu sestavy s procesorem Intel Alder Lake. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek