10.10.2019, Milan Šurkala, aktualita

Živé streamování na platformě Twitch není vždy jen o hraní her. Německý terorista takto nahrál svůj útok na synagogu, při kterém zastřelil dva lidi. Živý přenos moc lidí nevidělo, ale pak se rychle šířil dál.

reklama
ano | od: Pate1973 (188)  13.10.201916:36
Možná je nepříjemné vidět ,že je něco podobného možné, ale právě proto by to nemělo být cenzurováno, aby si lidé uvědomily, že tohle se neděje jen v akčních filmech, ale že se se střelcem ­(popřípadě jiným pošahancem jakékoli rasy a vyznání­)mohou potkat i v reálu a že ačkoliv nebudou cílovou skupinou je dobré se z daného místa zdekovat tak rychle jak jen to bude možné.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Re: ano | od: wrah666 (2166)  14.10.20198:05
Jenže cenzura to fakt nevyřeší. A přiznat, že vůbec existuje problém a alespoň poučit lidi, jak se při masakru chovat? To je proti oficiální politice. To přeci dělají ­"náckové­". V ­"západním­" světě je přeci klídek, pohodička, svítí sluníčko.. A ten jeden či dva terroristické útoky týádně jsou maličkost. Krev se opláchne, svědectví zcenzurují a jede se dál. my to zvládneme..
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
video | od: Andir (401)  11.10.20198:57
sem viděl včera to video to byla parodie, doma vyrobené zbraně když už vystřelil lidi na něj koukali a čekali že už mu to znovu nevystřelí no jedna měla smůlu a pak jeden čekal tak dlouho než se střelci povedlo tu pušku opravdu zprovoznit, člověk by čekal že lidi trochu myslí když se někde střílí
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(5)
Elektronické koště | od: Choakinek (305)  11.10.20195:49
"... Znovu se tak objevuje nedokonalost sociálních sítí, které mohou přispívat k šíření nenávistného obsahu, pokud takový obsah nestihnou dostatečně rychle detekovat automatické systémy...­"

No, opačná vlastnost mi nepřijde lepší ­- tedy schopnost urychleně zamést takový obsah pod koberec.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(11)  nízká(0)
:) | od: wrah666 (2166)  10.10.201923:44
Řeší následky, nikoliv příčinu. Za celou známou historii lidstva bylo víc než dost pžípadů ­"mírumilovného­" soužití lidiček různých kultur, zvyků a náboženství. Ani jednou to nefungovalo, ani jednou to neskončilo dobře. Konkrétně: menší část skončila asimilací a defakto vyhlazením slabší kultury. Zbytek bez vyjímky skončil masakrem. Nefungovalo to dokonce ani s původně zvanými hosty.. Nikdy to nebude fungovat ani s nezvanými. A je naprosto jedno, jestli zabíjí ­"host­", nebo starousedlík. A cenzura problém pochopitelně také nevyřeší. Leda zhorší.
(ostatně fajn příklad máme sami ve vlasti. Původně zvaní Němci.. Po pár generacích to skončilo pokusem o vyhlazení Čechů! Pokusem málem úspěšným..­)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(14)  nízká(4)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.