www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Netbook Asus SeaShell 1225B v prodeji od března

Netbook Asus SeaShell 1225B v prodeji od března
, , aktualita
Netbooky už se neprodávají tak dobře jako před několika roky, to ale nezabránilo společnosti Asus v tom, aby připravila netbook SeaShell 1225B. Vybaven je 11,6palcovou obrazovkou a rozlišením 1376 x 768 pixelů. Disponuje čipem APU AMD ze...
reklama
Netbooky už se neprodávají tak dobře jako před několika roky, to ale nezabránilo společnosti Asus v tom, aby připravila netbook SeaShell 1225B. Vybaven je 11,6palcovou obrazovkou a rozlišením 1376 x 768 pixelů.

Disponuje čipem APU AMD ze série E. Konkrétně se jedná o model E450 skládající se ze dvou x86 jader fungujících na 1,65 GHz a grafického čipu AMD Radeon HD 6320. Stejně tak je použita dynamická technologie pro přetaktování Turbo Core.
Dále jsou přítomny 4 GB RAM, pevný disk s kapacitou 750 GB, dva porty USB 3.0 a jeden port USB 2.0. Nechybí ani čtečka paměťových karet, webkamera, čip Bluetooth a Wi-Fi 802.11n. Pro připojení k externím zobrazovacím zařízením zde jsou výstupy HDMI a D-sub.

Na netbooku Asus SeaShell 1225B je předinstalován operační systém Windows 7 Home Premium v 64bitové edici. Vše je umístěno v bílém šasi s vylepšeným povrchem a touchpadem s integrovanými tlačítky myši.

Podle neověřených zpráv se připravuje další verze toho netbooku, tentokrát s čipem APU AMD C-60, pravděpodobně jiným 32bitovým systémem, menší kapacitou paměti a pochopitelně nižší cenovkou.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA Izraelci odstartovali na Měsíc, využili Falcon 9 a služby NASA
Izraelská společnost SpaceIL v noci na dnešek uskutečnila svůj záměr vyslat na Měsíc přistávací modul a k tomu využila služeb společnosti SpaceX a komunikační podporu pak zajistí americká NASA. Pro izraelský program to tak je velká premiéra. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek