reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Netgear: Skype WiFi telefon SPH101 kráčí do světa

19.9.2006, Jakub Sadílek, aktualita
Netgear: Skype WiFi telefon SPH101 kráčí do světa
Netgear, výrobce síťových produktů se světovou působností, oznámil vydání NETGEAR WiFi telefonu pro Skype (SPH101). Jde o další z telefonů poskytujících Skype WiFi Internetovou telefonii pro všechny uživatele služby Skype bez nutnosti být...
Netgear, výrobce síťových produktů se světovou působností, oznámil vydání NETGEAR WiFi telefonu pro Skype (SPH101). Jde o další z telefonů poskytujících Skype WiFi Internetovou telefonii pro všechny uživatele služby Skype bez nutnosti být připoután k počítači. WiFi telefon lze používat kdekoliv na světě, pokud je k dispozici WiFi síť, ať už se zabezpečeným, nebo otevřeným přístupem. Užívat se dá tedy doma, v kanceláři a nebo třeba v blízkosti veřejného hotspotu, pokud tento ovšem nevyžaduje ověření s pomocí prohlížeče.


Software telefonu je předinstalován v přístroji již od výroby a je tedy možné začít používat telefon ihned po vybalení z krabice. Po zapnutí přístroje dostane uživatel k dispozici stejnou nabídku služeb jako jakýkoliv ze současných uživatelů Skype – hovory zdarma se svými kontakty z řad uživatelů Skype a nebo se za několik korun spojit s kýmkoliv jiným ve světě atd. NETGEAR WiFi telefon podrobil více než měsíčnímu testování sám Skype a dospěl k závěru, že testovaný přístroj splňuje všechna kritéria společnosti Skype pro udělení loga „Skype Certified“.


Telefon, na který už prý výrobci přišel opravdu úctyhodný počet objednávek od dychtivých vyznavačů služby Skype z celého světa, je od tohoto týdne expedován na území USA a Kanady. K dostání je již i v Severní Americe, Evropě a jihovýchodní Asii prostřednictvím společností NETGEAR a Skype v předních elektronických obchodech za doporučenou maloobchodní cenu 249,99 USD (asi 5500Kč) . K zařízení je poskytována jednoletá záruka s non-stop technickou podporou, 30 volných minut v rámci služby SkypeOut pro volání na klasické linky a 30 dní bezplatného užívání služby Skype Voicemail – jako pozornost od výrobců.
reklama