www.svethardware.cz
>
>
>
>

Netgear uvádí na trh svůj nejlevnější Wi-Fi router

Netgear uvádí na trh svůj nejlevnější Wi-Fi router
, , aktualita
Společnost Netgear si připravil nový Wi-Fi router s označením JNR1010, který má nabídnout především nízkou pořizovací cenu. Ta je přesně 590 Kč s daní. Za ně dostaneme jednoduchý model s externí 5dBi anténou a přepínačem 10/100Mbps se čtyřmi...
K oblíbeným
reklama
Společnost Netgear si připravil nový Wi-Fi router s označením JNR1010, který má nabídnout především nízkou pořizovací cenu. Ta je přesně 590 Kč s daní. Za ně dostaneme jednoduchý model s externí 5dBi anténou a přepínačem 10/100Mbps se čtyřmi porty LAN a jedním WAN. Bezdrátové rozhraní je zde ve verzi 802.11n, a to pouze pro pásmo 2,4 GHz s předpokládanou propustností do 150 Mbps.

Netgear JNR1010 dále nabídne lokalizované grafické uživatelské prostředí, utilitu Netgear Genie pro snadnou instalaci, správu, monitoring a opravy nastavení celé sítě, dále rodičovskou kontrolu Live Parental Controls (LPC), funkci WPS pro snadné navázání zabezpečeného spojení, Wireless Distribution System (WDS) – funkce repeateru, QoS, Firewall (SPI a NAT), zabezpečení WEP, WPA/WPA2, možnost měření objemu stažených dat a také podporu IPv6.

Jde tedy o levný model se základními funkcemi, o němž naleznete podrobnosti na webu výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Netgear
reklama
Nejnovější články
Desky MSI Z490 se objevily v záznamech ECC, které to jsou? Desky MSI Z490 se objevily v záznamech ECC, které to jsou?
MSI si pochopitelně chystá nové základní desky pro procesory Comet Lake-S a nyní se dozvídáme, že ty se objevily v záznamech Eurasian Economic Commission (EEC). Jaké modely to konkrétně jsou?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o zdroj Chieftronic PowerPlay (13.1. - 19.1.) Týdenní šance o zdroj Chieftronic PowerPlay (13.1. - 19.1.)
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková byla od 13.1. do 19.1. naše Týdenní šance se značkou Chieftronic, v které jste mohli vyhrát 550W zdroj Chieftronic PowerPlay. Doplněno o vyhodnocení.
Dnes, soutěž, Karel Polívka
MSI vysvětluje, proč většina jeho RX 5600 XT nedostala 14Gb/s paměti MSI vysvětluje, proč většina jeho RX 5600 XT nedostala 14Gb/s paměti
AMD svou reakcí na zlevnění karty GeForce RX 2060 dokázalo, že jeho Radeony RX 5600 XT mají výkonnostní rezervy. Nicméně tato náhlá reakce evidentně překvapila i výrobce karet a v důsledku toho přišel zmatek. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Curiosity je po chybě systému nehybný, pracuje se na nápravě Curiosity je po chybě systému nehybný, pracuje se na nápravě
Curiosity už více než sedm let jezdí po povrchu Marsu, a to zdaleka ne bez problémů. Nyní přišla další potíž, která se týká vlastních systémů roveru. Kvůli jejich chybě je totiž uvězněn na místě bez informací o své pozici.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel za rok 2019 vykázal rekordní tržby, ovšem marže mu klesly Intel za rok 2019 vykázal rekordní tržby, ovšem marže mu klesly
Intel tento týden dle očekávání zveřejnil své finanční výsledky za poslední kvartál, a tím i za celý předchozí rok. Chlubí se především jedním číslem, a to rekordními tržbami, které za celý rok 2019 dosáhly 72 miliard dolarů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře