reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Netgear uvádí nové bezdrátové adaptéry pro domácnosti

, , aktualita
Netgear uvádí nové bezdrátové adaptéry pro domácnosti
Společnost Netgear si připravila nové produkty pro domácnosti s označením WNCE3001 a XAVB2602, které jsou určené pro připojení k Internetu. Prezentovány byly na letošním IFA v Berlíně a v případě WNCE3001 se o zařízení tvořící dvojpásmovou...
Netgear uvádí nové bezdrátové adaptéry pro domácnosti
Společnost Netgear si připravila nové produkty pro domácnosti s označením WNCE3001 a XAVB2602, které jsou určené pro připojení k Internetu. Prezentovány byly na letošním IFA v Berlíně a v případě WNCE3001 se o zařízení tvořící dvojpásmovou Wi-Fi síť. Dokáže k ní připojit jakékoliv zařízení disponující ethernetovým portem a zvláště je určeno televizorům, Blu-ray přehrávačům a podobným audiovizuálním produktům. A právě duální provoz má zajistit dostatečný výkon i pro streaming videa ve vysokém rozlišení.Netgear WNCE3001 má lesklý černý povrch, aby zapadl mezi další zařízení v obýváku, pracuje v 5GHz pásmu a umístit jej můžeme také na stojan nebo připevnít na zeď. Dále nabízí dvojí způsob napájení, a to buď přes USB rozhraní nebo pomocí klasického adaptéru.A pak tu je sada mini powerline adaptérů se dvěma ethernetovými porty XAVB2602, kterou využijeme pro zřízení sítě pomocí existujících elektrických rozvodů, což lze ocenit tehdy, když není možné nebo výhodné využít Ethernet či Wi-Fi. Tento produkt splňuje podmínky programu Netgear Green kladoucího důraz na ekologický provoz, a v době nečinnosti má tak spotřebovat ani ne watt. Co se týče propustnosti, ta činí až 200 Mbps.

Universal Dual Band Wireless Internet Adapter for TV & Blu-ray - WNCE3001 - bude k dispozici na světových trzích od přelomu září a října s cenou kolem 1600 Kč s daní. Powerline AV+ 200 Nano Dual-port Set - XAVB2602 - přijde na trh až na začátku nového roku s cenou 2800 Kč s daní.

Zdroj: TZ Netgear
reklama
reklama
reklama