www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nettop Lenovo Q110 přichází do prodeje

Nettop Lenovo Q110 přichází do prodeje
, , aktualita
Je jen 1,77 cm tlustý, přichází s Windows Vista Home Premium, 1,6GHz procesorem Intel Atom 230, 2 GB RAM paměti, 160GB pevným diskem a grafickým čipem GeForce 9400M. K dispozici je i HDMI výstup. Prodávat by se měl začít do čtyř týdnů za...
K oblíbeným
reklama
Je jen 1,77 cm tlustý, přichází s Windows Vista Home Premium, 1,6GHz procesorem Intel Atom 230, 2 GB RAM paměti, 160GB pevným diskem a grafickým čipem GeForce 9400M. K dispozici je i HDMI výstup.Prodávat by se měl začít do čtyř týdnů za $399. O něco levnějším řešením je zakoupení modelu Q100, který má stejný procesor, 1 GB RAM paměti, 160GB pevný disk, grafický čip SiS Mirage a předinstalované Windows XP Home. Q100 stojí $299.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor Starship firmy SpaceX bude mít celkem 41 motorů Raptor
V případě velkých společností zabývajících se letectvím a kosmonautikou není zrovna obvyklé, že se o jejich novinkách dozvídáme z pilných tweetů jejich šéfa. Ale když tak dnes už komunikují i státníci, tak proč ne Elon Musk? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě Nintendo kvůli driftujícímu ukazateli čelí v USA hromadné žalobě
Uživatelé herních konzolí Nintendo Switch si stěžují na to, že po čase začne driftovat, čili ujíždět ukazatel spojený s ovladačem Joy-Con. A nyní si už jen nestěžují, dali se dohromady a podali hromadnou žalobu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde? AMD Flute spatřen v UserBenchmark, o co jde?
V databázi výsledků testů UserBenchmark byl spatřen jistý inženýrský vzorek produktu AMD s kódovým označením Flute. Je jasné, že půjde o SoC, a to velice moderní a založené na architektuře Zen 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek