www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Nettop Lenovo Q110 přichází do prodeje

Nettop Lenovo Q110 přichází do prodeje
, , aktualita
Je jen 1,77 cm tlustý, přichází s Windows Vista Home Premium, 1,6GHz procesorem Intel Atom 230, 2 GB RAM paměti, 160GB pevným diskem a grafickým čipem GeForce 9400M. K dispozici je i HDMI výstup. Prodávat by se měl začít do čtyř týdnů za...
K oblíbeným
reklama
Je jen 1,77 cm tlustý, přichází s Windows Vista Home Premium, 1,6GHz procesorem Intel Atom 230, 2 GB RAM paměti, 160GB pevným diskem a grafickým čipem GeForce 9400M. K dispozici je i HDMI výstup.Prodávat by se měl začít do čtyř týdnů za $399. O něco levnějším řešením je zakoupení modelu Q100, který má stejný procesor, 1 GB RAM paměti, 160GB pevný disk, grafický čip SiS Mirage a předinstalované Windows XP Home. Q100 stojí $299.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková