reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Noctua zdarma poskytne montážní mechanismy pro Haswell

, , aktualita
Noctua zdarma poskytne montážní mechanismy pro Haswell
Společnost Noctua si zachovala svůj přívětivý přístup k majitelům jejích chladičů a uvedla, že jim poskytne možnost si zdarma objednat montážní mechanismus SecuFirm2, který se bude hodit i pro procesory Haswell. Z toho ovšem nevyplývá, že...
Noctua zdarma poskytne montážní mechanismy pro Haswell
Společnost Noctua si zachovala svůj přívětivý přístup k majitelům jejích chladičů a uvedla, že jim poskytne možnost si zdarma objednat montážní mechanismus SecuFirm2, který se bude hodit i pro procesory Haswell. Z toho ovšem nevyplývá, že by Intel zase jednou trošku upravil rozteče montážních otvorů kolem svého nejnovějšího socketu LGA 1150. Ty zůstávají stejné jako u LGA 1155 a LGA 1156, takže tato staronová nabídka firmy Noctua se týká těch uživatelů, kteří mají chladič ještě na starším systému a nemají jak jej nainstalovat na novější.

Pokud tedy máte ve svém počítači chladič Noctua a nejde o model NH-C14, NH-D14, NH-C12P SE14, NH-L12, NH-L9i, NH-U12P SE2 nebo NH-U9B SE2 (ty již mají SecuFirm2 v základním balení), můžete si objednat nejnovější verzi tohoto montážního mechanismu přímo na stránkách výrobce (viz zdroj). Potřebovat k tomu budete nějaký důkaz, že chladič skutečně vlastníte, což je elektronická kopie faktury jak samotného chladiče, tak desky se socketem LGA 115X, či případně procesoru pro tuto desku.

Krom toho Noctua uvedla, že montážní kit NM-i115x bude k dispozici také v obchodech za mírný poplatek. Otázkou ale je, s jakou dostupností.

Zdroj: TZ Noctua
reklama
reklama
reklama