www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nové detaily o základních deskách AMD 4x4

Nové detaily o základních deskách AMD 4x4
, , aktualita
Detaily specificky hovoří o základní desce Asus L1N64-SLI WS, která bude prvním modelem pro AMD 4x4 - platformu pro nadšence. L1N64-SLI WS obsahuje dva nVidia nForce 680a MCP a dva sockety F s 1207 piny pro procesory. Ty budou mít k dispozici...reklama
Detaily specificky hovoří o základní desce Asus L1N64-SLI WS, která bude prvním modelem pro AMD 4x4 - platformu pro nadšence. L1N64-SLI WS obsahuje dva nVidia nForce 680a MCP a dva sockety F s 1207 piny pro procesory. Ty budou mít k dispozici celkem čtyři sloty pro operační paměti, tedy dva pro každý procesor.


- klikněte pro zvětšení -

Dále na základní desce najdeme celkem 12 portů SATA 3.0Gbps a jeden PATA. A aby SATA portů nebylo, málo na zadním I/O štítku je ještě jeden eSATA pro externí pevný disk. Co se týče rozšiřujících slotů, pak PCI Express x16 budou hned čtyři. Ty však dohromady zaberou skoro všechno místo, tudíž zbytek slotů je zde v podobě pouze jednoho PCI Express x1 a jednoho PCI. Pro účely komunikace jsou na desce umístěny dva Gb Ethernet porty (nVidia FirstPacket, DualNet, Teaming. TCP/IP offload technologie). Audio je zde samozřejmě v podobě HD kodeku s optickými i koaxiálními S/PDIF výstupy, avšak není znám přesný výrobce onoho kodeku. Nejspíše to bude Analog Devices nebo Realtek.Základní deska na sobě stále nese PS/2 porty a paralelní port. Její formát není klasicky ATX, ale kvůli nárokům na místo eATX (Extended ATX), tudíž je také zapotřebí vlastnit příslušnou skříň. Výrobcem doporučená cena se pohybuje na 480USD, ale očekává se o něco nižší. AMD 4x4 má být k dispozici již tento měsíc spolu s novými procesory Athlon FX-70, FX72 a FX-74.

Zdroj: DailyTech
reklama
Nejnovější články
Google přestane prohledávat poštu v Gmailu pro cílení reklam Google přestane prohledávat poštu v Gmailu pro cílení reklam
Gmail je nejpopulárnější e-mailový systém na světě. Jeho bezplatná verze však používala skenování e-mailů uživatelů pro lepší cílení reklam. Tomu už ale bude v budoucnu konec, dojde k většímu sjednocení pravidel s placeným e-mailem v rámci G Suite. 
Včera,  aktualita, Milan Šurkala,  4 komentáře
YouTube má už 1,5 miliardy přihlášených uživatelů denně YouTube má už 1,5 miliardy přihlášených uživatelů denně
Server YouTube roste a nyní má už 1,5 miliardy přihlášených uživatelů denně. Chystá se také rozšíření služby YouTube Red o další pořady. V neposlední řadě se pracuje i na podpoře virtuální reality. 
Včera,  aktualita, Milan Šurkala
AOC vysílá na trh dvě herní LCD Agon s FreeSync AOC vysílá na trh dvě herní LCD Agon s FreeSync
AOC konečně vyslal na trh už dříve ohlášené herní monitory, a to 31,5palcový QHD AG322QCX s rozlišením QHD a 27palcový AG272FCX s Full HD. Oba jsou prohnuté a oba také podporují FreeSync.
23.6.2017,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů
Virus NSA pomáhá tvořit z počítačů slouhy pro těžbu Monera Virus NSA pomáhá tvořit z počítačů slouhy pro těžbu Monera
Kvůli americkým službám byl počítačový svět nedávno obohacen o útoky nových ransomwarů a nyní je na řadě jiný způsob, jímž se útočníci snaží s využitím našich počítačů vydělat peníze. Dělají si z nich otrocké systémy těžící kryptoměnu. 
23.6.2017,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů
Gigabyte uvádí desku pro AMD EPYC Gigabyte uvádí desku pro AMD EPYC
Společnost Gigabyte si připravila novou základní desku MZ30-AR0, která je určena pro procesory AMD EPYC. Pokud máte zájem o sestavení serveru založeného na až 32jádrových procesorech AMD, zde je možnost. 
23.6.2017,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář