www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nové detaily o základních deskách AMD 4x4

Nové detaily o základních deskách AMD 4x4
, , aktualita
Detaily specificky hovoří o základní desce Asus L1N64-SLI WS, která bude prvním modelem pro AMD 4x4 - platformu pro nadšence. L1N64-SLI WS obsahuje dva nVidia nForce 680a MCP a dva sockety F s 1207 piny pro procesory. Ty budou mít k dispozici...reklama
Detaily specificky hovoří o základní desce Asus L1N64-SLI WS, která bude prvním modelem pro AMD 4x4 - platformu pro nadšence. L1N64-SLI WS obsahuje dva nVidia nForce 680a MCP a dva sockety F s 1207 piny pro procesory. Ty budou mít k dispozici celkem čtyři sloty pro operační paměti, tedy dva pro každý procesor.


- klikněte pro zvětšení -

Dále na základní desce najdeme celkem 12 portů SATA 3.0Gbps a jeden PATA. A aby SATA portů nebylo, málo na zadním I/O štítku je ještě jeden eSATA pro externí pevný disk. Co se týče rozšiřujících slotů, pak PCI Express x16 budou hned čtyři. Ty však dohromady zaberou skoro všechno místo, tudíž zbytek slotů je zde v podobě pouze jednoho PCI Express x1 a jednoho PCI. Pro účely komunikace jsou na desce umístěny dva Gb Ethernet porty (nVidia FirstPacket, DualNet, Teaming. TCP/IP offload technologie). Audio je zde samozřejmě v podobě HD kodeku s optickými i koaxiálními S/PDIF výstupy, avšak není znám přesný výrobce onoho kodeku. Nejspíše to bude Analog Devices nebo Realtek.Základní deska na sobě stále nese PS/2 porty a paralelní port. Její formát není klasicky ATX, ale kvůli nárokům na místo eATX (Extended ATX), tudíž je také zapotřebí vlastnit příslušnou skříň. Výrobcem doporučená cena se pohybuje na 480USD, ale očekává se o něco nižší. AMD 4x4 má být k dispozici již tento měsíc spolu s novými procesory Athlon FX-70, FX72 a FX-74.

Zdroj: DailyTech
reklama
Nejnovější články
Norsko jako první na světě ruší FM rádio Norsko jako první na světě ruší FM rádio
Norsko je v mnoha oblastech průlomovou zemí. Vede např. v počtu elektromobilů nebo je zajímavé skladbou elektráren, nyní překvapuje tím, že se stává první zemí na světě, která zrušila FM vysílání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bitcoinový milionář rozdá přes 90 milionů USD na charitu Bitcoinový milionář rozdá přes 90 milionů USD na charitu
Na bitcoinu se dá hodně ztratit, ale i hodně zbohatnout. To se některým skutečně povedlo, a to do takové výše, že by peníze nikdy neuměli utratit. Proto jeden z bitcoinových milionářů založil fond, který rozdá přes 90 milionů dolarů v bitcoinech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft zvažuje Python jako skriptovací jazyk pro Excel Microsoft zvažuje Python jako skriptovací jazyk pro Excel
Aplikace Microsoft Office a zejména tabulkový procesor Excel se možná v budoucnu dočká dalšího skriptovacího jazyka. Vedle dnes používaného Visual Basicu by se zde mohl objevit i dnes velmi oblíbený Python.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Synology uvádí NAS DS218 a FlashStation FS1018 pro 12 SSD disků Synology uvádí NAS DS218 a FlashStation FS1018 pro 12 SSD disků
Společnost Synology představilo dva nové NAS servery DiskStation DS218 a FlashStation FS1018. Prvně jmenovaný umí kódování do 10bitového H.265, druhý zase pojme rovnou 12 velmi výkonných SSD disků.
15.12.2017, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy
Hmyzácká rasa Thargoidů začala znepříjemňovat život hráčů v Elite: Dangerous, jak nám tvůrci ostatně slibovali. I nové video ukazuje, že ušetřeny nezůstanou ani velké vesmírné stanice a že tak bude svět v této hře jiný než dřív.
15.12.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář