Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nový 24portový přepínač s technologií PoE od společnosti Netgear

15.3.2007, Jan Vítek, aktualita
Nový 24portový přepínač s technologií PoE od společnosti Netgear
Od společnosti Netgear si zájemci mohou pořídit nový inteligentní přepínač se 24 porty 10/100 PoE a 4 gigabitovými porty - NETGEAR ProSafe 24 Port 10/100 Smart Switch. Ten podporuje také nasazení VoIP (použití QoS) telefonů, bezdrátových...
Od společnosti Netgear si zájemci mohou pořídit nový inteligentní přepínač se 24 porty 10/100 PoE a 4 gigabitovými porty - NETGEAR ProSafe 24 Port 10/100 Smart Switch. Ten podporuje také nasazení VoIP (použití QoS) telefonů, bezdrátových přístupových bodů a sledovacích kamer využívajících internetový protokol s podporou standardu PoE (Power Over Ethernet - standard 802.3af).Přepínač s modelovým označením FS728TP je tedy zástupcem řady přepínačů určených pro firmy, umožňuje správu přes webové GUI bez nákladů spojených s plně spravovanými Layer 2 řešeními. Technologie PoE nabízí výkon 195 W a umožňuje jimi paralelně napájet všech 24 portů 10/100 Mbit. Pásmo rozšiřují také čtyři měděné porty pro Gb Ethernet s volitelnými optickými rozhraními pro větší vzdálenosti na dvou z těchto portů. Přepínač také nabízí architekturu, díky níž jsou přenosové rychlosti omezené pouze rychlostí kabelů, takže přepínací kapacita dosahuje až 12,8 Gb/s.

Na toto zařízení poskytuje Netgear omezenou doživotní záruku. V elektronických obchodech a u předních distributorů již toto zařízení má být dostupné za cenu 13 500 Kč bez DPH. Více informací hledejte v odkazu na zdroj článku.

Zdroj: Netgear