www.svethardware.cz
>
>
>

Nox Xtreme Hummer Zero 3.0 přijde na trh příští týden

Nox Xtreme Hummer Zero 3.0 přijde na trh příští týden
, , aktualita
Společnost Nox Xtreme uvedla na trh svou skříň Hummer 3.0 již v minulém roce a nyní uvede již příští týden v Evropě její bílou verzi s označením Hummer Zero 3.0. Jedná se o skříň typu Full Tower, která má rozměry 610 x 232 x 520 mm (V x...
K oblíbeným
reklama
Společnost Nox Xtreme uvedla na trh svou skříň Hummer 3.0 již v minulém roce a nyní uvede již příští týden v Evropě její bílou verzi s označením Hummer Zero 3.0. Jedná se o skříň typu Full Tower, která má rozměry 610 x 232 x 520 mm (V x Š x H) a hmotnost 14,2 kg.

Díky tomu podporuje různé formáty základních desek jako micro ATX, ATX, E-ATX, XL-ATX i Flex-ATX. Dále se můžeme těšit na přední I/O panel se dvěma porty USB 3.0, dvěma USB 2.0 i dvěma eSATA a také dvoukanálovým ovladačem otáček ventilátorů.

Vedle toho tu jsou pozice pro šest 5,25" mechanik a stejně tolik 3,5" či 2,5" disků a SSD. O zabránění vniknutí prachu se postarají dva filtry, které můžeme vyjmout a omýt, pro hadičky a kabely vodního chlazení jsou připraveny čtyři otvory a o chlazení se postará přední 230mm ventilátor s bílými LED, dva 140mm ventilátory nahoře a stejně velký vzadu.

Cena skříně se pohybuje již na slušných 120 euro.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl Zabugovaný software arizonských věznic drží vězně za mřížemi déle, než by měl
Nejen u nás jsou výsledky státních zakázek na software často změtí programů plných chyb. Své si užívají i v arizonských vězeních. Software ACIS by měl zajišťovat evidenci vězňů i doby jejich propouštění, místo pomoci ale spíše škodí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře