www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NVIDIA chystá na půlku března GeForce GTX 550 Ti

NVIDIA chystá na půlku března GeForce GTX 550 Ti
, , aktualita
Společnost NVIDIA prý místo grafických karet GeForce GTS 550 chystá na polovinu března modely GeForce GTX 550 Ti, které budou založené na mainstreamovém čipu GF116, který podobně jako GF110 a GF114 bude oproti předchozí generaci přepracovaný....
K oblíbeným
reklama
Společnost NVIDIA prý místo grafických karet GeForce GTS 550 chystá na polovinu března modely GeForce GTX 550 Ti, které budou založené na mainstreamovém čipu GF116, který podobně jako GF110 a GF114 bude oproti předchozí generaci přepracovaný.Dle jistých uniklých materiálů má být GTX 550 Ti asi o třetinu rychlejší než AMD Radeon HD 5770 v DirectX 11 a asi o pětinu rychlejší v DirectX 10. Výkonem by se tedy měl přibližovat rodině GeForce GTX 460.

Očeváká se 128bitové rozhraní pro paměti GDDR5 s kapacitou do 1 GB, dále třífázové napájení jádra a jednofázové pro paměti, dva dual-link DVI-I, jeden mini HDMI a spotřeba pod 110 W. Zájemci si počkají na 15. března a připraví si kolem 200 USD.

Zdroj: VR-Zone
reklama
Nejnovější články
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Včera, aktualita, Jan Vítek